Номінація:

Орест Борис

Голосів: 92

Поширити допис на підтримку Орест Борис

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь: «Школа політичного успіху»; « Школа молодого управлінця»;«Школа відповідального політика»;« Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ»;« Табір Медіа-Патріотів »;«Active Citizens Local Training » ; «Вища Політична Школа» 3-етапи; «Школа політичної майстерності»;Базовий тренінг Програми « Молодіжний працівник»; Тренінг «Публічні консультації як можливість впровадження належного діалогу «влада-громада»»; Всеукраїнський тренінг-семінарі “Розвиток молодіжних центрів в Україні”; Спеціалізований курс “Громадянська освіта для молодіжних працівників”; Інститут Політичної Освіти – ІПО для громадських активістів у Львові. «Посилення місцевої демократії»; Програма особистісного і професійного розвитку «Державотворець»; Міжнародна школа прав людини для політиків; Всеукраїнська акція «GoxChange»; Всеукраїнська акція StartupYouth ; Тренінг « Законодавчий процес у Верховній Раді України»; #змінимати в місцеві ради; Програма стажування молоді в Апараті Верховної ради України в 2020 році; Менторська програма для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства; Літня школа самоврядування.

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: Я став членом Молодіжної ради Луцька. Один із організаторів програми особистісного та професійного розвитку “Державотворець” у місті Жовква, ресурсний менеджер. Пройшов на програму стажування молоді у Апараті Верховної Ради України. Допомагав у створенні молодіжного простору у місті Жовква. Почав створення молодіжного простору у селі Добросин. Відновив процес об’єднання Добросинської ОТГ. Брав участь у місцевихх виборах 2020, як кандидат на голову Добросинсько-Магерівської ОТГ.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010379867478

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь: Праця кожної людини має цінуватись. Кожен по-своєму робить свою громаду кращою та сильнішою аби впроваджувались нові механізми та інструменти розвитку, нові ініціативи. Я багато зробив за останній рік для своєї громади та для свого особистісного та професійного розвитку, звичайно, що не все вдалось реалізувати, проте я не здавався та йшов до кінця. Напевно, я ще багато чого не знав та не розумів, але я хотів аби моя громада розвивалась та змінювалась на краще. Цей шлях не був даремний адже досвід здобутий протягом цього року є безцінним. І  цей шлях продовжиться і надалі. Я хочу сказати, що навіть коли я відновив процес об’єднання, коли пояснював важливість, коли вислуховував думки людей, я багато дізнався. Зараз я розумію, що попереду ще дуже багато роботи на шляху до  розвитку громад. І не зважаючи на результати я хочу розказати свою історію. Також я мав можливість взяти участь у програмах та тренінгах, де дізнався багато нового для себе, здобув нові вміння, знання та навики, познайомився з новими людьми. Допомагав реалізувати кілька проектів: організувати “Державотворець” Жовква, допомагати створити молодіжний простір та почати створювати молодіжний простір у себе в селі. Усе це для мене досвід, який є безцінним. Тому яким би не був результат, я щасливий від того, що роблю та від того що знаю багато людей, які кожного дня змінюють свою громаду на краще.