fbpx

Прапори-обереги для військових

Ініціатор подання: активістка та громадська діячка Прохорова Катерина Геннадіївна
Автор подання: Прохорова Катерина Геннадіївна
Коротка інформація
Місто / Область: м.Запоріжжя
Дата початку: 24 Лютого, 2022
13 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Вказані дані будуть висвітленні в формі для голосування. Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту?).

У 2015 році, коли мій дідусь пішов захищати Україну я у якості оберега розмалювала прапор України Петриківським розписом. Після проходження служби мій дідусь повернувся до дому неушкодженим та говорили, що мій розмальований прапор оберігав його та його побратимів від куль. 24 лютого 2022 року, у день початку повномасштабного вторгнення я своєму другові малювала прапор України з Петриківкою після довгої перерви. Так власними силами мої прапори оберігають бійців на їх бойових позиціях на Запорізькому, Харківському, Херсонському, Донецькому та Луганському напрямку.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Ця ініціатива допомагає підтримувати військовослужбовців під час виконання їх служби. Бо моральний дух дуже важливий, тим паче коли військовослужбовці проходять службу. Прапор України з Петриківкою – це фізичне відображення того, ради чого військові захищають нашу країну. Коли людина бачить та може відчути на дотик те, заради цього вона бореться, ще допомагає не впадати у відчай. Своїми силами було намальовано більше 20 прапорів для наших військових, це дуже допомагає підтримувати їх бойових дух та створює відчуття того, що разом з ними наші предки оберігають та надають сили до скорішої перемоги над ворогом.

Для кожного українця прапор України став символом незалежності, незламності та сили. Особливу увагу військові приділлять прапорам України та оберегам, котрі їм передають. Ще з давніх часів наші предки малювали Петриківку для оберега своїх домівок та вірили у її захисну силу. Мої прапори – це не просто витвір мистецтва, ще моральна підтримка військових. Військові у відповідь на мій подарунок говорили: твій прапор – це символ того, заради чого не потрібно здаватися, бо ми боримось не тільки за Україну, а ще за її культуру та спадщину. Віра в те, що прапор-оберіг допомагала та допомагає військовим налаштовувати себе на те, що вони під час проходження служби вони збережуть своє життя та життя своїх побратимів.

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: