Номінація: Ідея року
Голосів: 70
Староста села Червона Діброва
Поширити допис на підтримку Проект “Активна молодь”
Відповідь:
Проект Активна молодь представляє собою акцент по роботі з дітьми від 12 років та молоддю віком до 20 років. Основним завдання максимально залучити молоде покоління для саморозвитку та для розвитку громади.
Їх завдання полягає в роботі з всіма жителями населеного пункту та всіма соціальними категоріями, а саме:
1.Робота з підлітками їхнього віку, (Ініціювання ідей та реалізація програм на вихідні дні.)
2. Робота з людьми літнього віку. (Уявімо ситуацію коли до літніх людей часто навідуються діти чи то просто проінформувати про якийсь захід, чи розповісти просто що відбувається в селі. А також запропонувати будь якого виду допомогу)
3.Робота з громадськістю: охоплює всі категорії населеного пункту, інформаційна тема( інформація щодо зборів, про заходи які мають проходити, по перше молодь вчиться комуні кувати з населенням звісно стають більш впевненими в собі. А також збір інформації від жителів.
4.Наступний крок це залучення ГО до написання різного виду проектів, які би на їхню думку були потрібні (Починаючи з простої гойдалки в центрі села закінчуючи триповерховим розважальним комплексом, як приклад)
5. Тісна співпраця з владою ( Влада- Громада)
Відповідь: Проект не вдалося реалізувати через відсутність людини яка б його реалізовувала, тобто безпосередньо голова ГО.
Відповідь: ВВажаю що даний проект важливий для розвитку населених пінктів, та молоді. Адже за вдяки цьому проекту ми матимемо:
1. Діти- Власний розвиток, як особистості так і саморозвиток, вміння комунікувати з громадськістю часткова зайнятість і на сам перед цікаве проведення часу, в той час коли основний розвиток здебільшого проходить в соціальних мережах, що аж ніяк не несе за собою позитивного впливу.
2. Батьки: погодьтеся всі розумні батьки завжди підтримають ідею що стосується розвитку їх дитини, школа звісно це основа але і має бути цікаве позашкілля.
3. Літні люди: Нам важко говорити про старість адже це те за чим ми поки що тільки спостерігаємо але зі своїх спостережень впевнено можемо сказати, будь яка літня людина хоче уваги, і не тільки від рідних а від будь кого іншого а особливо якщо цю увагу приділяють їм діти.
4. Село: Звісно що тут як розвиток в цілому так зміна загальної картини. Впевнено можна сказати що село оживе в цілому, тільки вкладаючи в розвиток дітей ми змінимо те місце де живемо, можливо це не відбудеться одразу, іноді потрібен час але коли починати як не зараз. Навчіть дітей не викидати сміття і в майбутньому нам не прийдеться влаштовувати акції по прибиранню
5. Ну і звісно місцева влада. Тут однозначно великий плюс в тому що багато роботи робить ГО, і відповідно в голови є як мінімум 20 помічників, і ще й яких!
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.
“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.
Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.
Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.