Номінація:

Проект “Активна молодь”

Голосів: 70

Староста села Червона Діброва

Поширити допис на підтримку Проект “Активна молодь”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

Відповідь:

Проект Активна молодь представляє собою акцент по роботі з дітьми від 12 років та молоддю віком до 20 років. Основним завдання максимально залучити молоде покоління для саморозвитку та для розвитку громади.

Їх завдання полягає в роботі з всіма жителями населеного пункту та всіма соціальними категоріями, а саме:

1.Робота з підлітками їхнього віку, (Ініціювання ідей та реалізація програм на вихідні дні.)

2. Робота з людьми літнього віку.  (Уявімо ситуацію коли до літніх людей часто навідуються діти чи то просто проінформувати про якийсь захід, чи розповісти просто що відбувається в селі. А також запропонувати будь якого виду допомогу)

3.Робота з громадськістю: охоплює всі категорії населеного пункту, інформаційна тема( інформація щодо зборів, про заходи які мають проходити, по перше молодь  вчиться комуні кувати  з населенням звісно стають більш впевненими в собі. А також збір інформації від жителів.

4.Наступний крок це залучення ГО до написання різного виду проектів, які би на їхню думку   були потрібні (Починаючи з простої гойдалки в центрі села закінчуючи триповерховим розважальним комплексом, як приклад)

5. Тісна співпраця з владою ( Влада- Громада)

 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Відповідь: Проект не вдалося реалізувати через відсутність людини яка б його реалізовувала, тобто безпосередньо голова ГО.

 

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Відповідь: ВВажаю що даний проект важливий для розвитку населених пінктів, та молоді. Адже за вдяки цьому проекту ми матимемо:

1.     Діти- Власний розвиток, як особистості так і саморозвиток, вміння комунікувати з громадськістю  часткова зайнятість і на сам перед цікаве проведення часу, в той час коли основний розвиток  здебільшого проходить в соціальних мережах, що аж ніяк не несе за собою позитивного впливу.

2.     Батьки: погодьтеся всі розумні батьки завжди підтримають ідею що стосується розвитку їх дитини, школа звісно це основа але і має бути цікаве позашкілля.

3.     Літні люди: Нам важко говорити про старість адже це те за чим ми поки що тільки спостерігаємо але зі своїх спостережень впевнено можемо сказати, будь яка літня людина хоче уваги, і не тільки від рідних а від будь кого іншого а особливо якщо цю увагу приділяють їм діти.

4.     Село: Звісно що тут як розвиток в цілому так зміна загальної картини. Впевнено можна сказати що село оживе в цілому, тільки вкладаючи в розвиток дітей ми змінимо те місце де живемо, можливо це не відбудеться одразу, іноді потрібен час але коли починати як не зараз. Навчіть дітей не викидати сміття і в майбутньому нам не прийдеться влаштовувати акції по прибиранню

5.     Ну і звісно місцева влада. Тут однозначно великий плюс в тому що багато роботи робить ГО, і відповідно в голови є як мінімум 20 помічників, і ще й яких!