fbpx

Програма Лідерства 2022: Фортеця Свободи (англ. The Leadership Program: The Fortress of Freedom)

Ініціатор подання: Громадська організація "Українські Студенти за Свободу". Проєкт подає PR & SMM директорка Організації, Вероніка Купецька.
Автор подання: Кирило Димов, Головний координатор проєкту
Коротка інформація
Місто / Область: Меджибізька фортеця (смт Меджибіж, Хмельницька область)
Дата початку: 19 Серпня, 2022
Дата завершення: 23 Серпня, 2022
342 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту ( Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? ).

П’ять років наша команда працювала над тим, щоб навчати, об’єднувати та мобілізувати активну молодь з різних куточків країни. У час повномасштабної війни з росією ці завдання стали ще більш нагальними: навчатися та об’єднуватися ще більше, розвивати свої лідерські навички, ставати кращими — це все задля перемоги над ворогом і побудови нашого вільного майбутнього. «Війна забирає найкращих. І ті, хто лишаються, мають стати найкращими у пам’ять про тих, хто пішов.» — місія, з якою ми оголосили реєстрацію на проєкт.

Програма Лідерства — це проєкт молодіжної організації «Українські Студенти за Свободу», який відбувся у форматі освітнього офлайн-табору на території Меджибізького замку (Хмельницька область) 19-23 серпня. У Програмі взяли участь майже 300 людей — 100 організаторів та 200 нових активістів, які приєдналися до УСС цього літа! Молодь зі статусом ВПО мала змогу отримати спеціальну стипендію імені Людвіга фон Мізеса, яка покривала абсолютно всі витрати учасників, пов'язані з Програмою.

Ми проводили лекції з економіки, політології та філософії; воркшопи з тактичної медицини і домедичної допомоги; історичний квест з основних дат боротьби за Свободу в історії України; дивилися фільм "Зима у вогні", багато рефлексували про війну і вшановували пам'ять тих, хто загинув.

Попри всі виклики та загрози нам вдалося провести Програму
Лідерства 2022 — проєкт для найбільш активних студентів, об’єднаних любов’ю до Свободи і мрією про вільну Україну.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

"Наша «Фортеця Свободи» у Меджибожі стала безпечною гаванню для молодих борців за Свободу. Титанічна робота усіх організаторів ПЛ достойна найвищих похвал." - каже співзасновник УСС, Даніїл Лубкін.

"У 2022 році ми отримали нагороду Smith Student Outreach Award за Про-
граму Лідерства, «Fortress of Freedom», яка була визнана найкращим сту-
дентським проектом в світі за версією міжнародної неурядової організа-
ції «ATLAS Network». Незважаючи на повномасштабне вторгення росії, ми змогли зібрати близько 300 учасників та провести п’ятиденний тренінговий
табір з найкращими лекторами з усієї України, панельними дискусіями та
інтерактивними воркшопами." - додає Анна Тимошенко, Голова УСС.

Програма Лідерства є справді важливим молодіжним проєктом. Вона відбувається традиційно, щороку, і щороку її масштаби ростуть, а завдання й головна мета набувають усе більшого значення. Цього року ми були справжньою "Фортецею Свободи" — сильною, відважною, наповненою духом лідерства і боротьби, як наша Україна. Ми переконані, що із наступними роками важливість Програми Лідерства і подальшого шляху молоді в Україні також буде зростати, а концепція єднання заради спільного майбутнього буде лейтмотивною ниткою нашої діяльності в цілому.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: