Номінація:

Проєкт “ОсобливаЯ” – це соціальна фотовиставка з історіями 14 жінок, котрі руйнують гендерні стереотипи/

Голосів: 64

Галак Ольга

Поширити допис на підтримку Проєкт “ОсобливаЯ” – це соціальна фотовиставка з історіями 14 жінок, котрі руйнують гендерні стереотипи/

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Короткий опис проєкту

Рада представити на конкурс проєкт “ОсобливаЯ” – це соціальна фотовиставка з історіями 14 жінок, котрі руйнують гендерні стереотипи.
Героїні нашого проєкту – це жінки, котрі реалізували себе в традиційних для суспільства чоловічих професіях. Для втілення проєкту ми використаємо візуальне мистецтво, а саме формат фотовиставки з портретами та історіями неординарних жінок.
Чому ми обрали саме цю тему для нашого проєкту? Знаєте, у нас підібралася команда з 5-ти активних жінок, котрі багато роблять у своїх громадах, працюють в громадських організаціях, віддають свій величезний ресурс суспільству. І ми вирішили втілити проєкт про нас, жінок, і зробити наш внесок у суспільне життя видимим. Ми настільки загорілися цією ідеєю, що навіть змогли надихнути та залучити до команди чоловіка!
Наш проєкт підтримано міні-грантом у розмірі 10 тис грн в межах Табору активних громадян (Active Citizens Camp 2020), який реалізується Британською радою в Україні (British council Ukraine) в межах програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.
Проте більшу частину витрат покривають наші партнери, надаючи безоплатно приміщення та медіапідтримку проєкту.
Наша команда була приємно вражена тим, наскільки проєкт надихнув сторонні організації – багато хто зголосився надавати свої послуги на волонтерських засадах: фотографи, виставкові центри, громадські організації. Це показало, наскільки дане питання є гострим і наскільки не тільки ми, а й усе суспільство чутливе до цієї теми.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Тому, що з початком проєкту інтерес в громадах був настільки потужним, що ми вирішили створити сторінку в фейсбук спільноті , для того щоб презентувати наробки проєкту в мережі і статистичні показники, охоплення аудиторії,   перегляди  та відгуки дивували нас під час кожної  публікації та презентації.