Номінація:

Реконструкція та популяризація Широкої криниці в с.Рукшин Хотинського району Чернівецької області

Голосів: 45

Рукшинська сільська рада спільно з громадською організацією "Традиції та реформи" та еколого-просвітницьким центром "Лелеченька" при Рукшинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Поширити допис на підтримку Реконструкція та популяризація Широкої криниці в с.Рукшин Хотинського району Чернівецької області

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

Відповідь: Збереження та відновлення належного вигляду Широкої криниці як об’єкта природної та історичної пам’ятки місцевого значення.

 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Відповідь: Було подано заявку на участь у конкурсі “Ініціативи карпатських громад Єврорегіон Карпати-Україна”, яку, на жаль, не було підтримано. А власних коштів на реалізацію даної ідеї у сільському бюджеті на 2020 рік передбачено не було у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом.

 

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Дана ідея пропагує формування екологічної свідомості шляхом прикладу відновлення а не занедбання місцевих природних та історичних пам’яток. У зв’язку з погіршенням якості води, збереження життєдайного джерела також є дуже важливим екологічним заходом. Реставрація та створення подібних рекреаційних зон буде мати вагомий вплив на розвиток туристичного потенціалу Рукшинської об’єднаної територіальної громади.