fbpx

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА «ВІЛЬНІ ХРИСТИЯНИ»

Ініціатор подання: Релігійна організація
Автор подання: Данильченко Віталій Іванович
Коротка інформація
Місто / Область: м. Харків та Харківська обл.
Дата початку: 16 Грудня, 2021
11 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу

У зв’язку зі складною ситуацією, пов’язаною з військовою агресією зі сторони Російської федерації, наша організація зараз постійно забезпечує підтримку та допомогу з евакуації, надання гуманітарної допомоги місту Харків та Харківської області.На сьогодні в нашій організації зареєстровано 58 волонтерів.

1. Наші волонтери регулярно підтримують адресну розвозку гуманітарної допомоги 3000 осіб навіть у місця, де тривають обстріли. Район «Салтівка» постійно підтримується нами.

2. Наша організація отримала грант та зараз реалізовує проєкт «Відновлення психологічного стану українців». В рамках проєкту ми організовуємо виїзд двох груп людей по 80 осіб до шелтору у Івано-Франківській обл., де ми надаємо комфортні умови для життя (забезпечуємо групу проживанням та харчуванням) на період проведення 10-денного курсу з психологічної реабілітації.

3.Проводимо тренінги «Основні принципи та базові навички з надання першої домедичної допомоги в умовах війни» як для цивільних, так і для військових.

4. Розпочали виробництво пічок-буржуйок та брикетів для опалення. Цієї зими забезпечуємо ЗСУ та населення теплом в опалювальний сезон.

5. Підписали Меморандум про співробітництво з Тлумацькою міською радою. Ми отримали землю в оренду та розпочали там будівництво комплексу для переселенців. На території також буде реабілітаційний центр.

Також ми допомагаємо:

-  Служба у справах дітей та сім’ї при Височанській селищній раді.

-  Дергачівська ОТГ Харківської області.

-  Південна ОТГ Харківської області.

-   Чернігівська міська лікарня.

-  5-й пологовий будинок Харків.

-   ПАТ «Завод Фрунзе».

-   Громадська організація «Майбутнє будуємо разом».

-   Міжнародний БФ «Чорнобиль Єдність».

-   Покровський Старостинський округ Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області.

-   3 бомбосховища, яким здійснюється доставка продукції по мірі надходження.

-   Шість госпісів для людей похилого віку.

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Більше ніж 10 000

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Наша організація надає гуманітарну підтримку в найтяжчі часи, єднає людей та відновлює аутентичність української душі.

Наші проєкти вирішують психологічні проблеми українців як в країні, так і за її межами. Ми всі розуміємо, що  психологічний стан здоров’я населення- показник суспільного добробуту країни, відображення рівня і характеру і соціально-економічного розвитку, а також могутній чинник формування демографічного, економічного і культурного потенціалів суспільства у контексті його розвитку.

Також ми працюємо над проблемою відсутності знань щодо надання першої домедичної допомоги. Інтенсивність атак значно збільшується, а значить, збільшується і кількість постраждалих саме серед цивільного населення. Тож навички першої домедичної допомоги (до приїзду швидкої) – критична необхідність для кожної людини. Сьогодні це, без перебільшень, може врятувати життя, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Так, авжеж ми реалізовували наші проєкти разом з партнерами. "Samaritan's Purse", "ADRA", "CROWN AGENTS", "WORLD'S FOOD PROGRAMME", БФ "Майбутнє української нації" , церкви, які також активно долучалися до допомоги українцям в ці тяжкі часи. З більш детальним списком наших партнерів можна ознайомитися на сайті нашої організації.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Чесність, порядність, служіння людям.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Ми маємо сили та натхнення продовжувати працювати на благо людства, підтримувати українців, щоб разом йти до перемоги.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: