fbpx

Шелтери для ВПО

Ініціатор подання: Благодійна організація "Українська Студентська Ліга"
Автор подання: Максим Свисенко
Коротка інформація
Місто / Область: Дніпро, Дніпропетровська область
Дата початку: 3 Лютого, 2022
Дата завершення: 11 Грудня, 2023
101 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту ( Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? ).

Наша команда відкрила мережу прихистків для ВПО у м. Дніпро з безкоштовним забезпеченням триразовим збалансованим харчуванням, медичними препаратами, засобами гігієни та одягом. За сприяння волонтерів Української Студентської Ліги, особи, що мешкають у прихистках, отримують державні та міжнародні фінансові виплати, а працездатні мешканці – офіційно працевлаштовуються. З 24 лютого, більше 3,000 осіб отримали необхідну допомогу, більшість з них втратили власні домівки та не мають куди повертатися після завершення війни. За майже рік діяльності проєкт зазнав декілька трансформацій: від стихійного створення шелтерів (фото 1-2) до поліпшення матеріально-технічного стану місць компактного розміщення і забезпечення гідних умов проживання за допомоги міжнародних грантових програм (фото 3-4), а також зрештою переходу до будівництва шелтеру, який не має аналогів в Україні і є фактично комплексом смарт-квартир для родин внутрішньо переміщених осіб з дітьми з загальним бюджетом проєкту 400.000 доларів США (фото 5-7).

Особливу увагу Українська Студентська Ліга приділяє освітньо-формаційному розвитку дітей та підлітків. Всі діти та підлітки, які проживають в наших та партнерських прихистках, навчаються у приватній школі та щосуботи відвідують майстер-класи. Станом на лютий 2023 року вже більше 1.000 дітей- та підлітків-переселенців безкоштовно відвідали освітні програми від одного з найкращих центрів прикладної міста. Також влітку наша команда провела 4 зміни благодійного реабілітаційного табору для дітей- та підлітків-переселенців у Дніпропетровській області. Проєктом охоплено 120 дітей-переселенців. Дітям надано кваліфіковану психологічну підтримку та освітньо-розважальні та послуги (фото 8-10).

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Наш проєкт був створений за ініціативи молоді та реалізовується завдяки її зусиллям. За майже рік нашої діяльності ми змогли, навіть в умовах широкомастабної війни, вибудувати стійку структуру та команду проєкту, залучити локальних та іноземних донорів і в результаті надати якісну, актуальну та професійну допомогу тисячам внутрішньо переміщених осіб.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: