fbpx

“Шкільна мрія”

Ініціатор подання: БО БФ "Мрію жити"
Автор подання: Поповська Ірина Володимирівна
Коротка інформація
Місто / Область: Вся Україна
Дата початку: 3 Червня, 2022
Дата завершення: 30 Вересня, 2022
124 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? ).

Проект «Шкільна МРІЯ» був цілеспрямований на забезпечення учнів навчальних та середніх класів необхідними наборами для навчання на передодні нового учбового року. Саме діти, мимо волі, стали свідками страшних подій війни. Ми розуміли, що діти ростуть і їм треба вчитися й отримувати нові знання. А з чим і як навчатися, якщо багато хто виїхав із рідного дому або перебуває у своєму місті чи селі, але там відсутні чи майже недоступні найпотрібніші та елементарні засоби для навчання?

В ході реалізації проекту благодійний фонд «Мрію жити» закупив 1106 шкільних наборів для дітей України, тим самим забезпечив усім необхідним для навчання як у звичному онлайн-режимі, так і дистанційно. За рахунок такої допомоги родинам, які отримали шкільні набори для дітей, у них з’явилась можливість витрачати заощаджені гроші на потреби першої необхідності та турбуватись про інші важливі аспекти виховання та забезпечення життя дітей.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Наш проєкт заслуговує на перемогу зважаючи лиш на те, що основний напрямок діяльності фонду є благодійна допомога дітям ДЦП в оплаті реабілітацій та покупкою супутніх медичних препаратів, ми намагалися допомогти забезпечити якомога більшу кількість українських дітей усім необхідним для навчання як у звичному онлайн-режимі, так і дистанційно. Адже незважаючи на війну життя продовжується, і дітям потрібно опановувати знання, щоб у майбутньому приносити своєю працею, творчістю, вміннями користь країні та всьому світу.

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: