Номінація:

Софія Король

Голосів: 118

Поширити допис на підтримку Софія Король

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Брала участь у:

-два роки я є членкинею громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”
‌-школа лідерства
‌-школа дебатів
‌-“Школа успіху” фонду Кличко
‌-табір Torch від Корпусу Миру
‌-Фестиваль шістдесятництва та десиденського руху
‌-“Агенти змін”
‌-Конференція “Моя кар’єра в Україні”

– Active Citizens

– Erasmus+( Обмін в Іспанії “INCLUSIVE SPORTS: CONNECTING EUROPE”)

-українсько-польський обмін «Voice of Youth »

-українсько-грузинський проект про екологію

-Дні кар’єри ЄС

–міжнародний форум інклюзивності

-курс “3 місяці в кар’єру”

-курси від Київського молодіжного центру( про політику, журналістику та профорієнтацію)

-студентський фестиваль «Імпульс»

-школа молодого виборця

-школа журналістики

-Медіашкола від «Новое время»

-курс журналістики від ЧНУ

-курс “Стати професійним журналістом”

-‌вища школа Media and Prodaction медіа і продакшн 1+1

-курс «Вдоскональ себе»

-заходи від « Young European Ambassador’s»

Волонтерство:
‌-Всеукраїнсткий рух “Твоя країна”
‌-Наукові пікніки з Дарвіном
‌-Наукові пікніки з Марією Кюрі
‌-проект з підготовки до ЗНО «Знобачення»
‌-Дебати
‌-Менторство на “Zero Waste School” фонду Кличко за підтримки Кока Коли
‌-Забіг “Kyiv Color Run”
‌-забіг «Вe more human»
‌-день молоді
‌-саміт “БУМ”

– «Крок у майбутнє»

-забіг на День незалежності

-Youth Speak Forum

-Маланка фест

-акція «Мій телефонний друг»

-проводила «Найбільший урок у світі» про цілі сталого розвитку
-долучалася до благодійних акцій БХ «Я майбутнє України»

-волонтерство на премії «Global Teacher Prize»

-спікерка на теми екології, молодіжної політики та можливостей для молоді

Стажування:
‌ -Факти ICTV

-Osvitoria («Global Teacher Prize»)

Організувала:
‌«Школа успіху. Чернівці»-проект для підлітків, де були залучені багато сфер життя: від ораторства до проектного менеджменту, від піару до профорієнтації, від цілепокладання до управління часом. Також в рамках проекту була здійснена екскурсія в лабораторію «Сінево», де підлітки ознайомилися з роботою цієї корпорації та дізналися цікавинки про своє здоров’я. Загалом метою проекту була мотивація молоді та подальше залучення до громадського життя.

‌”Базова ФРІ школа”-проект, який ми робили для того, щоб залучити молодь до нашої ГО «ФРІ». Спікери розповідали про проектний менеджмент, можливості для молоді та публічні виступи.

«Наукові пікніки»-проект спрямований на популяризацію науки в Україні. Завдяки цікавим експериментам та дослідам люди змогли і справді доторкнутися до науки і відчути себе науковцями. Мали змогу почути невідомі факти про те чи інше явище і навчитися робити досліди в домашніх умовах.

«Salutem»-школа здорового способу життя. Були висвітлені теми спорту, здорового харчування. Фахівці розказали як їжа впливає на наше здоров’я, а також які продукти є шкідливими, які навпаки варто покласти в корзину під час покупок.

«‌One day at work»-профорієнтаційний проект для школярів. Спершу учні мали змогу послухати представників різних професій, дізнатися плюси і мінуси цих сфер, пройти профорієнтаційні тести з психологом. А далі кожен вирушав на одноденне стажування відповідно до обраної професії( журналісти на ТБ, програмісти в IT-компанії тощо)

‌Живий ланцюг до Дня соборності-патріотична акція спрямована на те, щоб показати, що сила в єдності, а українці є творцями власної держави.

«Школа ораторського мистецтва»-захід для розвитку ораторського мистецтва. Спершу учасники слухали лекції від професіоналів цього напрямку, практикувалися. А потім мали турнір з різними етапами для визначення найкращого оратора.

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

Своїм особистим досягненням я вважаю перемогу в трьох міжнародних проектах. Також до найбільших перемог перемог можу долучити менторство на проекті “Zero Waste School” фонду Кличко за підтримки Кока Коли, де допомагала вчителям та учням сортувати сміття, проводила рефлексії і прописувала з ними екологічні проекти. Наразі вже 5 шкіл з різних міст України почали вести екологічний спосіб життя і я пишаюся тим, що мала можливість певним чином повпливати на цих людей, десь змотивувати чи підтримати. Також моє менторство продовжилося на проекті під назвою «Агенти змін». Колись я теж там брала участь, а згодом була наставнецею для 5 дівчаток, які в свої юні роки під моїм наглядом реалізували свої перші проекти. Я щаслива, що не тільки розвиваюся сама, а я допомагаю іншим творити зміни.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

Школа успіху. Чого навчали активну молодь у Чернівцях

https://bukoda.gov.ua/new/456
https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-vidbuvsya-oblasniy-etap-proektu-shkola-uspihu-361936

У Чернівцях вперше пройде Школа успіху

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/184423-dlya-bukovynskoyi-molodi-vidbuvsya-osvitniy-proyekt-shkola-uspikhu.html

https://chounb.blogspot.com/2018/10/blog-post_13.html?spref=fb&m=1

https://cv.suspilne.media/episode/20984

https://youtu.be/shyb5SQqmxs
https://promin.cv.ua/

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Привіт! Я Софія Король! Мені 17! І я з Буковини. В майбутньому я хочу змінити нашу країну. Так, вам не почулося. Я вважаю, що саме моє покоління здатне змінити не тільки країну, а й світ на краще. Молодь може творити зміни в своїх громадах. За нами майбутнє!

Насправді, коли говориш старшим людям про те, що молоде покоління чогось варте, вони ставляться до цього дуже скептично, сміються і реагують негативно.

Тому, два роки тому я вирішила не просто так говорити гучні фрази, а робити все можливе для їх підтвердження.

Перш за все я стала громадською активісткою громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» і знайшла коло однодумців. Разом ми працюємо у сфері екології, освіти, молодіжної активності та рівноправ’я.

Окрім того, що я створюю свої власні проекти і навчаю інших, я  також розвиваюся. Так, протягом цих двох років я взяла участь у 20+ проектах, 50+ онлайн заходах, 3 міжнародних обмінах, багато волонтерила і організувала 7 своїх проектів.

Також я розвиваюся у сфері журналістики. Закінчила школу журналістики та курси ораторського мистецтва. Пройшла стажування і продовжую вдосконалюватися далі. Я обрала цю професію, аби розвивати свободу слова в нашій країні і подавати людям лише правдиву інформацію.

А тепер розкажу що ж саме надихнуло мене подати свою кандидатуру на звання «Активістка року».

По-перше, в мене вже є достатньо вмінь та якостей, які потрібні для сучасного активіста.

Я цілеспрямована та комунікабельна людина. Вмію швидко знаходити вихід з будь-яких ситуацій та приймати серйозні рішення. Вмію об’єднувати людей та працювати в команді. У мене є досвід в проектному менеджменті, фандрайзенгу, комунікації. Люблю брати на себе відповідальність і вести за собою людей.

Я можу виконувати будь-які поставлені переді мною завдання. Люблю виходити з власної зони комфорту і організовувати роботу та розподіляти обов’язки в команді. Вмію бути лідером. Саме лідером, а не босом.

По-друге, я й справді зробила багато змін, незважаючи на свій вік. Інколи я буваю надто прискіпливою і починаю думати, що працюю мало, навчаюся мало і т д. Але з іншого боку оглядаюся назад і бачу частину своїх однолітків, в яких рівень деградації нижче за рівень Мертвого моря. Сидять вдень і вночі в телефонах, дивляться якісь тупі відео, хочуть показати, що якщо у них крутий гаджет – то це приналежність до вищої касти…І от в такі моменти якраз розумію, що я ще достатньо мудра людина, яка має вже так багато досягнень.

Як я уже зазначила, я впевнена, що саме наше покоління здатне змінити цей світ. Але перед тим, як змінити світ треба почати зі своєї громади та країни.

Адже мені було дуже прикро коли минулого року перебуваючи на обміні в Іспанії ніхто не чув і не знав про Україну, на всесвітніх агентствах новин пишуть лише про війну і думають, що Україна – це десь в Африці.

Я мрію зробити все можливе, щоб довести, що в нашій державі живуть розумні і талановиті люди. А про відкриття українців знав весь світ.

Мене час від часу запитують чи хочу я емігрувати в якусь іншу країну. Я завжди відповідаю «Ні». Адже я хочу зробити все можливе, щоб таку відповідь давала не тільки я, а всі люди мали можливості для розвитку в своїй державі.

 

Для чого мені звання «Активістка року»? Якщо я таки отримаю його, то буду найщасливішою людиною в світі, адже знатиму, що це визнання суспільством моєї діяльності і це доведе мені, що я рухаюся в правильному напрямку. Це ніби приємний бонус за все зроблене.

І на завершення, як кажуть у нас в Чернівцях «Спільними зусиллями».