fbpx

Спільними зусиллями

Ініціатор подання: Активіст
Автор подання: Юрій Чучко
Коротка інформація
Місто / Область: Чернівці
142 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи

Волонтерська справа важлива. Всі ми помітили, що після 24 лютого життя кожного українця безповоротно змінилось. Волнтерський рух в нашій державі з 2014 року  розширився, але з 24 лютого волонтерський рух в Україні не просто посилився, а набув величезних масштабів. Волонтери освоїли сотні нових сфер та напрямків допомоги — від плетіння маскувальних до закупівлі дронів. Тому за ініціативи міської ради було стоворено гуманітарний штаб від міської ради, який підтримував і допомагав особам із числа ВПО. Адже люди вперше прибули до нас у місто і потребували підтримки.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? 

важаю що зараз кожна ініціатива у напрямку волонтерського руху є важлива. Ми не кажемо, що наша була ідеальною, але вона була потрібною, адже спільно із благодійниками також за  кошти міської ради  ми підтримували ВПО, видача продуктових та гігієнічних наборів- стали  тими базовими речами, які потрібні були.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі 

Вона покликана на підтримку ВПО. Понад 150 волонтерів було залучено.
Приємно,що більшість волонтерів були із числа ВПО, адже цим самим інтегрувались у місто. Вважаю, що кожна ініціатива підтримується  бо їх мета допомогти з адаптацією новоприбулих жителів та приймаючої громади. І саме це питання є найпріоритетнішим.

Інші конкурсанти в номінації Волонтерська ініціатива року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: