Номінація:

Створення кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES»

Голосів: 73

Кропельницька Світлана, директорка Проектно-освітнього центру "Агенти змін" Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доцентка кафедри фінансів, експертка проектів, координаторка регіональної експертної спільноти мережі РЕГІОНЕТ

Поширити допис на підтримку Створення кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES»

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

Відповідь:

Ідея пов’язана із проблемою відсутності замкнутої й цілісної системи  реагування на виклики, з якими зустрічаються родини хворих на Covid.

 Це формування єдиної кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES». Платформа має забезпечити екстрене реагування та комплексну консультаційно-інформативну допомогу і підтримку родин хворих на коронавірус.

https://drive.google.com/file/d/1I1BcZrzA426iKJ_KAj2X6jyFFoQfkJkx/view?usp=sharing 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Відповідь: Вперше ідея була оприлюднена 5 травня #GivingTuesdayNOW, пізніше на спільному заході проекту ПРОМІС та мережі РЕГІОНЕТ.

Ідея обумовлена, насамперед гіркою подією в житті її автора – втратою через коронавірус найріднішої людини – Мами, а також безпосередньо пережитими проблемними ситуаціями, пов’язаними з власною боротьбою та боротьбою близьких та знайомих від цієї недуги та її наслідків.

Оскільки ідея була оголошена у період початкового етапу боротьби з пандемією і випрацюванням механізмів вирішення проблеми у цілому світі, що досі триває,  на думку автора, більшість донорів ще не були готові підтримати цю ідею і вона потребувала ще “шліфування” та підтримки з боку компетентних фахівців, експертів з різних сфер.  

Комплексна допомога передбачена у формі консультаційно-підтримуючих, інформаційних заходів екстреної допомоги родичам хворих з медичного, психологічного, реабілітаційного, юридичного, фінансово-страхового, інших взаємопов’язаних та суміжних напрямів.

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Вважаю, що проблема досі не отримала вирішення щодо комплексної й системної  допомоги у формі консультаційно-підтримуючих, інформаційних заходів екстреної допомоги родичам хворих з медично-реабілітаційного, психологічного, юридичного, фінансово-страхового, іншого взаємопов’язаного та суміжного спрямування.

У нас є досвід, що базується на боротьбі з цією проблемою, компетентні представники команди та частково вже створені умови для реалізації цієї проектної ідеї.