Номінація: Ідея року
Голосів: 73
Кропельницька Світлана, директорка Проектно-освітнього центру "Агенти змін" Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доцентка кафедри фінансів, експертка проектів, координаторка регіональної експертної спільноти мережі РЕГІОНЕТ
Поширити допис на підтримку Створення кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES»
Відповідь:
Ідея пов’язана із проблемою відсутності замкнутої й цілісної системи реагування на виклики, з якими зустрічаються родини хворих на Covid.
Це формування єдиної кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES». Платформа має забезпечити екстрене реагування та комплексну консультаційно-інформативну допомогу і підтримку родин хворих на коронавірус.
https://drive.google.com/file/d/1I1BcZrzA426iKJ_KAj2X6jyFFoQfkJkx/view?usp=sharing
Відповідь: Вперше ідея була оприлюднена 5 травня #GivingTuesdayNOW, пізніше на спільному заході проекту ПРОМІС та мережі РЕГІОНЕТ.
Ідея обумовлена, насамперед гіркою подією в житті її автора – втратою через коронавірус найріднішої людини – Мами, а також безпосередньо пережитими проблемними ситуаціями, пов’язаними з власною боротьбою та боротьбою близьких та знайомих від цієї недуги та її наслідків.
Оскільки ідея була оголошена у період початкового етапу боротьби з пандемією і випрацюванням механізмів вирішення проблеми у цілому світі, що досі триває, на думку автора, більшість донорів ще не були готові підтримати цю ідею і вона потребувала ще “шліфування” та підтримки з боку компетентних фахівців, експертів з різних сфер.
Комплексна допомога передбачена у формі консультаційно-підтримуючих, інформаційних заходів екстреної допомоги родичам хворих з медичного, психологічного, реабілітаційного, юридичного, фінансово-страхового, інших взаємопов’язаних та суміжних напрямів.
Відповідь: Вважаю, що проблема досі не отримала вирішення щодо комплексної й системної допомоги у формі консультаційно-підтримуючих, інформаційних заходів екстреної допомоги родичам хворих з медично-реабілітаційного, психологічного, юридичного, фінансово-страхового, іншого взаємопов’язаного та суміжного спрямування.
У нас є досвід, що базується на боротьбі з цією проблемою, компетентні представники команди та частково вже створені умови для реалізації цієї проектної ідеї.
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.
“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.
Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.
Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.