fbpx
Номінація:

“Супергерої для громади”

9 Голосів
Ініціатор
Активіст
Подав: Борис Орест Юрійович
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

Відповідь: “Супергерої для громади“ – це проєкт спрямований на обізнаність молоді щодо місцевого самоврядування та органів державної влади, популяризацію громадської активності та процесів, що відбуваються на місцевому рівні. Супергерой – це активна молода людина, яка долучається до активностей в громаді, пропонує свої ідеї вирішення проблем, не залишається осторонь та стає агентом змін. Саме для таких людей створено проєкт “Супергерої для громади”. Мета – зробити так, аби молодь зрозуміла, як взаємодіяти з громадою, побачила можливості та спробувала застосувати отримані знання на практиці. Для цього буде проведено 2 дні навчання, що складаються з 4 та 2 лекцій відповідно та 1 симулятивної гри. 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Відповідь: Інформаційна кампанія була проведена не достатньо добре, що призвело до низької кількості заявок серед молоді. Таким чином, не вдалось провести даний захід. 

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Це проект, спрямований на те аби сприяти обізнаності молоді щодо місцевого самоврядування та органів державної влади, популяризація громадської активності та процесів, що відбуваються на місцевому рівні. Цілі, які ставить перед собою проект – це вдосконалити майбутні навички молоді щодо реформи децентралізації, місцевого самоврядування та громадської активності через креативні та практичні завдання пов’язані із повсякденними викликами; надати теоретичний матеріал для кращого розуміння ключових напрямків діяльності та роботи органів місцевого самоврядування та державної влади; провести симуляційну гру для молоді задля набуття практичних навичок для реалізації власних проєктів та участі у прийнятті рішень на місцевому рівні; змотивувати молодь до залученості прийняття рішень шляхом активної громадської участі на місцевому рівні; проведення аналізу впливу школи на молодь шляхом проведення двох анкетувань для розуміння результативності реалізації проекту; розширення та подальше впровадження проєкту шляхом залученості основних стейкголдерів на всеукраїнському, регіональному та місцевому рівнях.

Результатом проєкту передбачається, що 80% учасників успішно завершать школу (проведення опитування після завершення).

У перспективі проєкту –  розробка повноцінного курсу для учнів шкіл та студентів щодо децентралізації, місцевого самоврядування та органів державної влади шляхом партнерства з основними стейкголдерами.