fbpx
Номінація:

Світлана Криськова

65 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

 Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь: Навчалась у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, закінчила бакалаврат. Активно брала участь у університетських, міських та всеукраїнських студентських конференціях. Брала участь у тренінгах від Молодіжної міської ради міста Тернополя, ГО “Ліга студентів Тернопільщини”. Закінчила тренінг з створення креативних презентацій та курс графічного дизайну від  креативної платформи cases.media.

 

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: Протягом останнього року я керувала студентською радою ТНТУ ім.І.Пулюя. Найбільшим досягненням вважаю власне весь рік плідної роботи.  Вперше наше ОСС почало співпрацювати з ГО нашого міста, а саме: AIESEC та Ліга студентів Тернопільщини. Було створено телеграм – канал та телеграм – бот для спрощення уповіщення студентів про зміни в навчальному плані та про проекти. Активно проводився моніторинг роботи старост для покращення умов навчання академічних груп та за потреби цих старост було змінено. Було проведено оцінювання проживання у гуртожитках, виявлено ряд проблем та проведено їх виправлення, також у гуртожитках з’явились старости для кращого обміну інформації. Незважаючи на дистанційне навчання змогли провести зустріч з першим курсом та оновити склад нашого ОСС. Вперше залучили до роботи студентської ради іноземних студентів та навіть було створено окремий відділ. Були партнерами в проведенні онлайн – обговорення “Роль студентського самоврядування у розвитку молодіжної політики” та тренінгу “Проєктний менеджмент та успішні кейси в органах студентського самоврядування” від ГО “Ліга студентів Тернопільщини” та ВІ “Активна громада”. Особисто отримувала ряд подяк від ГО, обласної та міської ради. Також під моїм керівництвом робота нашої студентської ради була високо оцінена міською радою та нагороджена.  У періоди коли навчання було очним або змішаним на запит студентів було створено футбольну секцію. Вперше у історії нашого університету під моїм керівництвом було проведено 2 кібер – турніри по CS GO та DOTA 2. Дані проекти зібрали сотні учасників зі всієї України і почалась співпраця з управлінням молоді та спорті при Тернопільській ОДА. Серед успішних проектів хочу також відзначити: спільні онлайн перегляди фільмів, онлайн зустрічі із гуртами для наших студентів, онлайн захід “ТНТУ має таланти”, де студенти завдяки прямій трансляції на ютуб змогли представити свої таланти. Підтримали всеукраїнську акцію “Таємний Санта”. Також почали випускати власні подкасти для студентів. Провели проект “Фото міс та містер ТНТУ”. А також спільно з ГО “Ліга студентів Тернопільщини” було проведено студентську конференцію присвячену роботі ОСС. Конференція тривала 2 дні, де були об’єднані студентів з різних ВУЗів України і кожен представляв свою роботу та ділився досвідом.

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь: https://instagram.com/studradatntu?utm_medium=copy_link

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь: а чому ні?)
Я думаю, що змогла багато чого внести в діяльність ОСС мого університету. І змогла направити подальшу роботу у русло розвитку вже на міському та навіть обласному рівні.