Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”

Голосів: 3

Іванна Мрига

Поширити допис на підтримку Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь:

Протягом 2019-2020 років громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» реалізувала ряд власних та партнерських проєктів, найбільш значними з яких є:

1. Відеожурнал “Непротоптаними стежками Шумської громади” (результат: створено унікальний туристичний продукт зі 7 відеороликів Шумську ОТГ; проведено 18 воркшопів у 18 селах Шумської громади щодо популяризації механізмів громадської участі; покращено знання та навички жителів Шумської громади щодо використання механізмів громадської участі)

2. Творення місцевої ідентичності жителів Шумської громади (Результат: організовано та проведено не менше 15 заходів, спрямованих на налагодження взаємодії влади та громади, покращення дозвілля молоді)

3. Відкритий кінотеатр у Шумському парку (результат: створено умови для проведення спільного дозвілля жителями Шумської ОТГ)

4. Створення фотоальбому «Шумська громада. 36 частин цілого» (результат: підвищено туристичну привабливість Шумської громади; створено туристичний путівник населеними пунктами Шумської громади)

5. «Junior team» (результат: створено умови для згуртування та особистісної реалізації молоді Шумського району віком 14-18 років; популяризовано волонтерський рух в Шумському районів; покращено знання та навичку не менше 100 хлопців та дівчат 14-18 років, жителів Шумського району, щодо проєктної діяльності)

6. Соціальна онлайн ініціатива «Підтримуємо своїх – купуємо у місцевих» (Результат: створено умови для налагодження професійної діяльності представників малого та середнього бізнесу Шумського району в онлайні у перші місяці жорсткого карантину)

7. Інформаційна кампанія «Підтримка освіти дорослих – ключ до успіху та розвитку Іванівської громади» (результат:  розроблено проєкт Положення «Про впровадження та підтримку освіти дорослих в Іванівській об’єднаній територіальній громаді»; який було розглянуло на засіданні профільної депутатської комісію та рекомендовано до затвердження на поточній найближчій сесії Іванівської сільської ради).

На сьогодні наша організація продовжує працює над реалізацією таких проєктів:

1.            Незалежний медіапроєкт «Stezha», спрямований на розвиток туристичного, культурного та людського потенціалу сільських територій.

2.            Школа «Цифровий світ як він є». Мета: підвищення медіаграмотності серед населення Шумщини, покращення знань по захисту особистих даних, популяризації грамотності у соціальних мережах, дотриманню авторських прав тощо.

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:

Протягом 2019-2020 років ГО “ІнСорс” організувала 160 заходів в 40 населених пунктах Тернопільщини, учасниками яких стало більше 1800 осіб (згідно бланків реєстрації учасників заходів).

В межах своїх проєктів ми з однаковим завзяттям та наполегливістю організовуємо як багаточисленні події, так і спеціалізовані заходи для невеликої аудиторії. Найбільш масовий наш захід зібрав не менше 250 учасників, найменш численним виявився тренінг, який ми зі задоволенням провели для 5 учасників.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Кожен проєкт ГО «ІнСорс» спрямовується на вирішення актуальної місцевої проблеми, яка ретельно вивчається та аналізується. Так, якщо брати проєкти, що були реалізовані нашою командою протягом 2019-2020 років, то можна чітко виокремити та вказати ті проблеми, на вирішення яких спрямовувався проєкт:

1. Відеожурнал “Непротоптаними стежками Шумської громади” (проблема: відсутність якісного унікальний місцевого туристичного продукту про Шумську ОТГ; низький рівень використання механізмів громадської участі жителями Шумської громади)

2. Творення місцевої ідентичності жителів Шумської громади (проблема: відсутність самоідентичності жителів різних населених пунктів Шумської громади зі новоутвореним територіальним утворенням (об’єднаною територіальною громадою як місцевою цілісністю), низький рівень взаємодії влади та громади)

3. Відкритий кінотеатр у Шумському парку (проблема: відсутність якісно організованого дозвілля для місцевих жителів)

4. Створення фотоальбому «Шумська громада. 36 частин цілого» (проблема: відсутність якісного унікальний місцевого туристичного продукту про Шумську ОТГ; відсутність туристичного путівника Шумською громадою)

5. «Junior team» (проблема: відсутність у Шумському району комплексного та системного підходу до роботи з молоддю віком 14-18 років)

6. Соціальна онлайн ініціатива «Підтримуємо своїх – купуємо у місцевих» (проблема: неготовність представників малого та середнього бізнесу Шумського району швидко та якісно пристосуватися до форс-мажорних обставин, викликаних пандемією COVID-19 у перші місяці жорсткого карантину)

7. Інформаційна кампанія «Підтримка освіти дорослих – ключ до успіху та розвитку Іванівської громади» (проблема: відсутність  системної місцевої політики щодо впровадження освіти дорослих в Іванівській ОТГ).

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:Програма DOBRE, USAID, Шумська міська рада (Кременецький район), Кременецька міська рада (Кременецький район), Іванівська сільська рада (Тернопільський район), ГО «Молодь Кременеччини», Громадська спілка “Українська асоціація освіти дорослих”, DVV International Ukraine, Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:https://insource.com.ua

https://www.facebook.com/NGOInSource

 

Чому саме ваше громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – це команда людей, які люблять свою справу і готові для неї викладатися на повну! Ми віримо в те, що ініціативи творять зміни, а кожен з нас є джерелом змін. Головне – працювати і не боятися втілювати задумане в життя.

Ми завжди в пошуку нових ідей, цікавих можливостей та нестандартних рішень!

ГО «ІнСорс» об’єднує людей та надихає змінювати світ навколо і постійно розвиватися самому, саме тому наша команда повинна перемогти!