fbpx
Номінація:

Церква без стін

11 Голосів
Ініціатор
громадська організація “Молодіжна реформація Тернопільщини”
Подав: Дуркот Роман Романович
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь: “Церква без стін” це молодіжні музичні вікенди, що проводяться щонеділі в центральній частині міста під відкритим небом за участю різних церков м. Тернополя. Проект відбувається за участю молодіжних музичних гуртів, священнослужителів міста та запрошених спеціальних гостей ( видатні люди міста – митці, лікарі, бізнесмени, громадські діячі, благодійники,волонтери), дитячих творчих колективів (танцювальні/ пісенні). Особливістю проєкту є те, що програма побудована таким чином, що вона одинаково цікава як для молоді, так і для людей старшого віку, однаково як для сімей з дітьми. Ціль проекту – популяризація християнських цінностей та донесення їх до сучасного покоління у релевантний у його сприйняття спосіб, покращення стосунків між різноманітними християнськими конфесіями у місті. За 2 роки було проведено понад 20 вікендів. На думку гостей міста, що відвідували вікенди “Церкви без стін” проєкт є унікальним не лише для українських міст але й для Європи.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: тому, що цей проєкт об’єднує багатьох творчих та креативних людей, в ньому задіяна активна молодь з багатьох молодіжних організацій та церков Тернопільщини. 

Проєкт реалізовано виключно за благодійні пожертвування. Він придатний для масштабування за умови долучення однодумців в інших містах(селищах) та додадкових бюджетних можливостей. Унікальність проєкту в тому, що він отримав широке схвалення як представників влади, молодіжних актвістів, церков міста та жителів мешканців та гостей Тернополя.