Українські Студенти за Свободу

Голосів: 220

Даніїл Лубкін

Поширити допис на підтримку Українські Студенти за Свободу

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь:

По областях: Чернівці (Школа Законодавця, Вільний Лекторій. Дискусійний клуб, акція «Ті що терплять»)

Хмельницький (акція СтопШкарлет)

Тернопіль (Вільний Лекторій, акція СтопШкарлет, акція «Ті що терплять»)

Івано-Франківськ (акція «Ті що терплять»)

Львів (Школа Законодавця, Вільний Лекторій, Дискусійний клуб, Економічна школа Мізеса, акція СтопШкарлет, акція «Ті що терплять»)

Регіональний західний: Школа Лідерства – Захід 26-31 липня під Вінницею пройшов перший тренінговий з’їзд Програми Лідерства. Протягом чотирьох днів учасники відвідували лекції, брали участь у тренінгах, спілкувалися, обмінювалися ідеями та розробляли власні проєкти. Програма навчання була насиченою.  Наталія Піпа, народна депутатка, розповіла про лідерство в політиці. Андрій Зелінський познайомив учасників із філософією та основами лідерства. А Іван Омелян навчав, як ставити цілі та досягати їх. Детальніше тут: https://studfreedom.org/prohrama-liderstva-zakhid/

Всеукраїнський: Студентска модель конгресу, детальніше 2018 https://studfreedom.org/students-model-of-congress/  та 2020 https://studfreedom.org/studentska-model-konhresu-2020/

Free Generation Forum https://studfreedom.org/fgf-19/

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:

Відповідь: західний регіон – близько 500.

Всеукраїнський розмір – близько 5000.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: ми фокусуємось на залученні молоді у зміни власної країни, а також на підсиленні їх лідерського потенціалу і поліпшення особистих навичок.

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: так Українське товариство економічних свобод, Центр економічного лідерства, Центр Айн Ренд в Україні, Центр ім. Кахи Бендукідзе, Фундація Регіональних Ініціатив, CIPE та багато інших.

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:

https://www.facebook.com/studfreedom/ https://www.instagram.com/studfreedom/?hl=uk

Главная страница

 

Чому саме ваше громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Ми одна з небагатьох громадських організацій які мають національні проекти, але при цьому також пріоретизує програми для західних регіонів. Для нас важлива співпраця саме із західними областями, оскільки ми бачимо високий потенціал молоді там.

Нашою місією є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи. Ми — це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Наш спільний інтерес — прагнення жити тут і зараз. Ми переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.