fbpx

Вчасно

Ініціатор подання: громадська організація
Автор подання: Любов Прокоп
Коротка інформація
Місто / Область: Чернівецька область, Чернівецька міська територіальна громада
Дата початку: 6 Серпня, 2022
Дата завершення: 24 Серпня, 2022
67 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Вказані дані будуть висвітленні в формі для голосування. Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? ).

Проєкт "Вчасно" - це навчання з надання домедичної допомоги для школярів Чернівецької громади та внутрішньо переміщених школярів. Було організовано 4 дводенні тренінги з надання домедичної допомоги із залученням експертів-інструкторів з Центру симуляційної медицини БДМУ. Всього у рамках проєтку 100 старшокласників (14-17 років) навчилися надавати першу домедичну допомогу, а саме: діагностувати стан потерпілого; виконувати серцево-легеневу реанімацію; проводити стабільно-бокове положення; розрізняти та зупиняти зовнішню кровотечу.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Саме наш молодіжний проєкт має перемогти у конкурсі, бо:

1. Ми реалізувати дуже актуальний проєкт у сучасних реаліях життя в Україні. Адже сьогодні жодне місто в Україні не є повністю безпечним. І обстріли цивільних місць та обʼєктів - не рідкість. У таких умовах дуже важливо, аби пересічні жителі знали, як допомогти собі та ближнім у разі ракетного обстрілу, як надати першу домедичну допомогу.

2. Протягом менше одного місяця ми навчили 100 учасників наданню першої домедичної допомоги.

3. 99% відгуків учасників є позитивними. Особливо вони відмітили актуальність проєкту, роботу інструкторів та високий рівень організації тренінгів.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: