fbpx
Номінація:

Veteran Start-Up Education

33 Голосів
Ініціатор
активіст, керівник проєкту
Подав: Ярина Андріївна Танчак
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь:

Завдання (проблематика) проєкту:

– надати практичні знання стосовно створення інтегрованої моделі бізнесу,

– сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС,

– розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах,

– мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи,

– допомогти реалізувати start-up,

– надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проект на обласний конкурс стартапів з ціллю отримати фінансування на його реалізацію.

Метою проєкту є підтримка та розвиток ветеранського бізнесу.

Рішення: Протягом 15 навчальних модулів учасники проєкту здобу прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі, як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанували практичні інструменти для ведення бізнесу та побудували бізнес-модель свого стартапу.

Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконували  завдання та консультували для правильної побудови власної бізнес-моделі і кінцевого пітчингу свого проекту перед конкурсною комісією.

Результат: По завершенні навчання кожен учасник проєкту мав розроблений бізнес план та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації, а 6 найкращих стартапів, відібраних конкурсною комісією, були подані на обласний конкурс стартапів в Департамент економічної політики Львівської ОДА та 5 з них отримали грант до 50 000 грн на закупівлю обладнання та реалізацію стартапу.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Проєкт “Veteran Start-Up Education” широкомасштабний, актуальний і унікальний проєкт, який повинен перемогти і заслуговує на перемогу. Адже, для перемоги є кілька причин та критеріїв:

1. Проєкт актуальний, як ніколи, адже в Україні й надалі йде війна і учасникам АТО/ООС потрібна наша допомога. Маючи багаторічний досвід роботи з атовцями, знаємо їхні точки болю, а це необхідність психологічної підтримки та самореалізації себе в цивільному житті. Більшість із атовців, які повертаються зі Сходу до мирного життя, не хочуть повертатись до попереднього місця праці. Вони хочуть себе реалізувати як самозайнята особистість або підприємець, однак потребують в цьому допомоги, а ще існує страх розпочинати власну справу. Саме тому, цей проєкт допоміг розвіяти всі страхи і хвилювання, надати впевненості та допомогти запустити стартап.

2. Вирішує проблему реінтеграції учасників АТО/ООС в соціум та дає впевненості в тому, що вони є потрібними для свого суспільства.

3. Унікальний проєкт. Наш проєкт є унікальний тим, що по завершенні його, ми не залишаємо наших учасників. В нас сформована база всіх учасників. І кожен із них може в будь-який момент звернутись до нас за допомогою чи це з фінансових питань, юридичних, питань ведення бізнесу чи, навіть психологічних бар’єрів. Тобто, крім знань, кожен учасник отримує менторство.

4. Якісні, грунтовні та практичні знання з основ ведення бізнесу та сертифікат з підвищення кваліфікації. 

5. Можливість отримати грант для реалізації власної справи. Кожен учасник міг подати свої стартапи на обласний конкурс стартапів з нашою допомогою, який проводився Департаментом економічної політики ЛОДА та отримати 50 000 грн на обладнання та 100 000 грн на реалізацію стартапів. І 6 учасників її отримали.

І це не єдині причини, чому проєкт “Veteran Start-Up Education” має стати переможцем. Його вже визнали учасники АТО/ООС  і Міністерство у справах ветеранів України. Зараз стартуємо з другим сезоном проєкту, оскільки самі атовці хочуть його продовження. Однак, просимо Вас підтримати життєздатність даного проєкту теж.