Відповідь:
Завдання (проблематика) проєкту:
– надати практичні знання стосовно створення інтегрованої моделі бізнесу,
– сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС,
– розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах,
– мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи,
– допомогти реалізувати start-up,
– надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проект на обласний конкурс стартапів з ціллю отримати фінансування на його реалізацію.
Метою проєкту є підтримка та розвиток ветеранського бізнесу.
Рішення: Протягом 15 навчальних модулів учасники проєкту здобу прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі, як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанували практичні інструменти для ведення бізнесу та побудували бізнес-модель свого стартапу.
Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконували завдання та консультували для правильної побудови власної бізнес-моделі і кінцевого пітчингу свого проекту перед конкурсною комісією.
Результат: По завершенні навчання кожен учасник проєкту мав розроблений бізнес план та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації, а 6 найкращих стартапів, відібраних конкурсною комісією, були подані на обласний конкурс стартапів в Департамент економічної політики Львівської ОДА та 5 з них отримали грант до 50 000 грн на закупівлю обладнання та реалізацію стартапу.
Відповідь: Проєкт “Veteran Start-Up Education” широкомасштабний, актуальний і унікальний проєкт, який повинен перемогти і заслуговує на перемогу. Адже, для перемоги є кілька причин та критеріїв:
1. Проєкт актуальний, як ніколи, адже в Україні й надалі йде війна і учасникам АТО/ООС потрібна наша допомога. Маючи багаторічний досвід роботи з атовцями, знаємо їхні точки болю, а це необхідність психологічної підтримки та самореалізації себе в цивільному житті. Більшість із атовців, які повертаються зі Сходу до мирного життя, не хочуть повертатись до попереднього місця праці. Вони хочуть себе реалізувати як самозайнята особистість або підприємець, однак потребують в цьому допомоги, а ще існує страх розпочинати власну справу. Саме тому, цей проєкт допоміг розвіяти всі страхи і хвилювання, надати впевненості та допомогти запустити стартап.
2. Вирішує проблему реінтеграції учасників АТО/ООС в соціум та дає впевненості в тому, що вони є потрібними для свого суспільства.
3. Унікальний проєкт. Наш проєкт є унікальний тим, що по завершенні його, ми не залишаємо наших учасників. В нас сформована база всіх учасників. І кожен із них може в будь-який момент звернутись до нас за допомогою чи це з фінансових питань, юридичних, питань ведення бізнесу чи, навіть психологічних бар’єрів. Тобто, крім знань, кожен учасник отримує менторство.
4. Якісні, грунтовні та практичні знання з основ ведення бізнесу та сертифікат з підвищення кваліфікації.
5. Можливість отримати грант для реалізації власної справи. Кожен учасник міг подати свої стартапи на обласний конкурс стартапів з нашою допомогою, який проводився Департаментом економічної політики ЛОДА та отримати 50 000 грн на обладнання та 100 000 грн на реалізацію стартапів. І 6 учасників її отримали.
І це не єдині причини, чому проєкт “Veteran Start-Up Education” має стати переможцем. Його вже визнали учасники АТО/ООС і Міністерство у справах ветеранів України. Зараз стартуємо з другим сезоном проєкту, оскільки самі атовці хочуть його продовження. Однак, просимо Вас підтримати життєздатність даного проєкту теж.