Номінація:

Вікторія Костюк

Голосів: 131

Поширити допис на підтримку Вікторія Костюк

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Взяла участь освітній Програмі від ГО “МАРТ” «Розвиток місцевої громади, що базується на правах людини» у м. Чернігів у 2018 році.
У 2018 році успішно закінчила освітню програму «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» у м. Тернопіль.
У травні 2018 року з групою освітян Рівненщини здійснила навчальний візит до Польщі «Управління освітою на місцевому рівні».
Влітку 2018 року успішно пройшла навчальну програму «Молодь змінить Україну 2018».
У 2019 році пройшла навчальну програму та стажування в Республіці Польща в рамках проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах» Програми «ULEAD з Європою», навчання в рамках проекту «Стратегічне планування та фінансові аспекти первинної медичної допомоги на рівні громади» у м. Львів.
У 2019 році пройшла програму «Креативна молодь змінить Україну 2019» у м. Київ від Фонду родини Богдана Гаврилишина та програму «Управління грантовими проєктами»від Агенції сталого розвитку міста  в м. Рівне, за підсумками якого отримала Сертифікат Європейської Освітньої Академії «Фундація VCC».

У 2020 році стала стипендіанткою Програми “Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі” для налагодження партнерства Смизької громади з німецькими партнерами.

У 2020 році пройшла навчання для менторів Програми “БУРlab: лабораторія відповідальності” та Програми “БУРнаставництво” від ПРО.Світ. У вересні 2020 року стала учасницею ACcamp: Табору Активних Громадян, який реалізувався Британською Радою, ГО “Молодіжна Платформа” і є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.

 

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

У 2019-2020 роках була керівницею гендерної ініціативи під назвою “Посилення впливу жінок Гощанського району та Смизької ОТГ на ухвалення рішень на місцевому рівні шляхом створення громадських організацій”, яку підтримала Асоціація міст України в рамках співпраці з проектом міжнародної техніччної допомоги Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg, який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. В результаті даного проєкту була створена ГО “Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН”, яку я очолила. Метою організації є розвиток жіночого підприємництва в громадах Дубенського району, підтримка соціальних ініціатив та кроссекторальна взаємодія з місцевою владою і бізнесом для впровадження гендерних ініціатив.

У січні-лютому 2020 року стала керівницею проєкту «Залучення вразливих груп населення Смизької ОТГ до прийняття рішень на місцевому рівні та активного громадського життя», в результаті якого був створений відкритий громадський простір “Послухай і почуй” на базі Смизької дитячої музичної школи, створена громадська організація “Товариство батьків дітей з особливими потребами та осіб з інвалідністю “Життя з надією”, адвокатовано ряд соціальних програм для підтримки людей з інвалідністю в Смизькій ОТГ.

У березні-квітні 2020 року ми ініціювали акцію “Допомога медикам Смизької громади”, завдяки якій допомогли місцевим медикам у боротьбі з COVID-19 на суму понад 22 000 грн.

Стала амбасадоркою Фонду родини Богдана Гаврилишина в Рівненській області з травня 2020 року.

Влітку 2020 року була менторкою дівочої команди з Рогатина в навчальній програмі “БУРlab: лабораторія відповідальності”, які стали одними з переможців Програми і отримали фінансову підтримку для реалізації свого проєкту.

З серпня 2020 року є координаторкою створення локального місцевого осередку БУР в смт Смига. Зараз стала менторкою Програми “БУРнаставництво”, щоб ділитися своїм досвідом з менті і удосконалюватися самій.

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://www.facebook.com/changesintonation/posts/199893604749792

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2581889848722749&id=100007052778382

https://gromadyrivne.blogspot.com/2020/02/blog-post_21.html

https://gromadyrivne.blogspot.com/2019/04/blog-post_9.html

https://gromadyrivne.blogspot.com/2020/08/blog-post_25.html

https://gromadyrivne.blogspot.com/2019/12/blog-post_39.html

https://gromadyrivne.blogspot.com/2020/01/blog-post_29.html

https://gromadyrivne.blogspot.com/2020/07/blog-post_23.html

вікторія костюк

https://dubno.rayon.in.ua/topics/6951-netreba-boiatisia-zmin-bo-voni-staiut-chastinoiu-nashogo-zhittia-dubenchankaviktoriia-kostiuk-interviu

https://dubno.rayon.in.ua/news/214555-molodizhna-radu-smizkoyi-otg-prezentuvali-u-lvovi

https://dubno.rayon.in.ua/news/266113-dlia-dopomogi-medikam-u-smizkii-gromadi-zibrali-ponal-22-tisiachi-griven

https://dubno.rayon.in.ua/news/238408-medikam-iz-dubenshchini-podaruvali-velosipedi

https://dubno.rayon.in.ua/news/243678-smiga-mistsevi-feldsheri-otrimali-blagodiinu-dopomogu

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Я представляю невелику громаду Рівненської області, наша організація утворилася лише у 2019 році, проте ми впевнено розвиваємося і, долаючи чимало першкод і не маючи підтримки з боку місцевої влади, шукаємо можливості для того, щоб підтримувати місцевих жінок та поширювати наш досвід в інші громади.

Я вірю, що ініціативи в маленьких громадах дуже важливі, а активістам з ОТГ потрібно об”єднуватися і мережуватися. Мрію про круту мережу активістів в Рівненській області, в яку увійдуть всі ті, хто живе своєю справою і шукає підтримки в реалізації своїх ідей!