fbpx
Номінація:

Вільний простір

41 Голосів
Ініціатор
Молодь смт Демидівка
Подав: Щербатюк Сергій Миколайович
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь: Парк відпочинку та дозвілля є комунальною власністю Демидівської територіальної громади. Однак, значною популярністю серед місцевого населення парк не користується. Причин є кілька: незавершене облаштування парку без зонування, неякісне покриття доріжок, наявність ворон, які заважають відпочивати.
У 2020 році в рамках проєкту «Вільний простір у Демидівській ОТГ», що реалізовувався ГО «Сприяння розвитку села», парк став місцем проведення кінопоказів під відкритим небом. Демонстрації проводились майже кожних вихідних, для цього було закуплено необхідне обладнання – проектор, лептоп, акустична система, під’єднувальні кабелі, гнучкий кіноекран.

Такі події користувались значною популярністю і збирали на вечірніх кінопоказах багато жителів селища, приходили родини з дітьми, молодь, старші люди. Це цікавий і змістовний вид відпочинку.

Тому у 2021 році молоді активні люди вирішили відновити сезон кінопоказів. Для якісної організації процесу команда дійшла до висновку, що слід створити зручні умови для організації показів. Одна із основних технічних перепон – кіноекран. Наявний потребував значних фізичних зусиль у його розгортанні та складанні, що потребувало залучення кількох фізично міцних осіб. Не завжди вдавалося вчасно і правильно забезпечити розгортання екрану. Тому зійшлися на думці, що слід облаштувати стаціонарний проекційний екран на стіні будівлі. Такою будівлею після консультацій з керівництвом селищної ради було визначено котельню ПП «Тепло-Енергія».

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Нам вдалося привернути увагу до стану парку відпочинку та дозвілля. Створено простір для проведення інтерактивних заходів широкого формату та різнопланового характеру. Активізовано підприємців та громадськість селищна довкола волонтерського проєкту.