fbpx

Волонтерський штаб “Генерація змін”

Ініціатор подання: ГО "Всеукраїнське об'єднання "Генерація змін""
Автор подання: Наталя Прокопук
Коротка інформація
Місто / Область: Фактичне розташування штабу у м.Луцьку.Надаємо допомогу по всій території України
50 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Наш Волонтерський штаб "Генерація змін" почав свою роботу 28.02.2023р. Зараз це приміщення в понад 300кв.м. З неймовірною командою волонтерів- активістів. Які щодня стають в тил захисту України.

Ми тут надаємо допомогу внутрішньо переміщеним українцям а також, шукаємо разом з небайдужими українцями і закордонними благодійниками усю необхідну допомогу нашим ЗАХИСНИКАМ і направляємо її в самі гарячі точки.

Ми організовуємо збори і закриваємо потреби в необхідному спорядженні, теплих речах та інструментах для наближення ПЕРЕМОГИ разом з супер героями.

Щотижня наші мужні волонтери їдуть в зону боєвих дій з повними бусами допомоги для військових.

Короткий опис ініціативи

Ми проводимо екскурсії де розповідаємо дітям про волонтерську діяльність та її важливість. Говоримо їм про потреби які є у воїнів та переміщених осіб. Показуємо майстер клас виготовлення окопних свічок, та залучаємо дітей до волонтерської діяльності, складаючи з ними сухпайки з написаним учнями персональними посланнями для військових.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати?

Протягом весни ми реалізували грантовий проект на 1000 000 для підтримки людей в прифронтовій зоні продуктовими наборами.

Також нами був реалізований проект "Пакунок добра" від Української Волонтерської  Служби для допомоги сім'ям ( 45 сімей) які виїжджали тільки з Маріуполя. Ми надали їм підтримку харчами з 2 тижневим запасом.

Протягом літа наші волонтери і активісти проводили благодійні заходи (показові виступи хіп хоперів, брейк денснрів, тренування з стоейчингу, концерти, яомарка) у парку для залучення коштів на потреби ЗСУ.

Відвідуємо та надаємо допомогу воїнам в госпіталях у Луцьку.

Стаємо друзями і часом опорою героям та тим хто потребує цього найбільше.

За період діяльності ми закрили тисячі запитів військових та українців яким потрібна допомога.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі?

Наш Волонтерський штаб "Генерація змін" діє за принципом : "Хто як не ми?" І в цьому наша сила. Ми доносимо цей меседжері дітям та дорослим, підкреслюючи важливість і залученість допомоги кожного. Бо саме з такою позицією усі разом ми все зможемо. І обов'язково ПЕРЕМОЖЕМО!

Слава Україні!

Інші конкурсанти в номінації Волонтерська ініціатива року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: