Номінація:

Заліщицький громадсько-волонтерський рух проти коронавірусу (COVID-19)

Голосів: 136

Ірина Кукурудзяк

Поширити допис на підтримку Заліщицький громадсько-волонтерський рух проти коронавірусу (COVID-19)

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь:

Наша волонтерська група почала роботу під час карантину. За закликом небайдужої землячки у Facebook ми добровільно об’єдналися, щоб спрямувати свої сили на забезпечення медперсоналу, рятувальників, комунальників засобами особистого захисту у період пандемії. Цікаво те, що не всі учасники групи були знайомими між собою до початку роботи і проживали на той час у Тернополі, Одесі, Заліщиках і навіть у В’єтнамі.

Незважаючи на карантинні умови і відстань, у команді дуже добре налагодили роботу. Кожен мав конкретні обов’язки. Насамперед створили грошовий фонд, який формувався з добровільних пожертв небайдужих земляків. Ми детально висвітлювали весь процес надходження та використання спільних коштів та нашої роботи (https://www.facebook.com/groups/248770936285495/). Щодня зв’язувалися з медиками і дізнавалися про їх конкретні потреби.

У той час було надзвичайно важко знайти і купити будь-що в інтернеті. Тому коли виникла потреба у захисних комбінезонах, бахілах та масках, ми запустили процес їх пошиття у Заліщиках. Зголосилося багато помічників: одні шили, інші кроїли. Серед них були дорослі і діти.

Ще одним надзвичайним досягненням для нас було виготовлення, таких дефіцитних на той час, захисних щитків. Майже тижнева підготовка і процес налаштовано.

Проєкт тривав більше двох місяців. Здається, небагато, але насправді ми зробили таку велику справу для жителів міста. Разом – ми сила!

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Наш проєкт має перемогти тому, що він показав, що завдяки згуртованості, солідарності, готовності до взаємодопомоги та людяності, ми подолали виклик, що постав перед суспільством.

Наш проєкт має перемогти тому, що нам вдалося об’єднати людей різних політичних поглядів, професій і вікових категорій.