fbpx
Номінація:

Жіночий Business Camp з розвитку зеленого туризму в Сатанівській ОТГ

17 Голосів
Ініціатор
Громадська організація «Осередок змін»
Подав: Дахновець Алла Володимирівна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь:

Проєкт реалізовано ГО “Осередок змін” впродовж серпня-листопада 2020 року в Сатанівській тергромаді з активізації туристично-економічного потенціалу, розвиток підприємницьких ініціатив в сфері зеленого туризму серед жіночого активу.
ЗАХОДИ:
13 жовтня 2020 року проведено семінар, виконавчою директоркою Асоціації Індустрії Гостинності України – Анною Романовою, за наступними темами «Як стати успішною бізнес-леді?», «Як розвивати зелений туризм?» та «Як створити цікавий туристичний продукт?», який відвідало 27 учасниць. Впродовж заходу сформовано розуміння тенденцій розвитку зеленого сільського туризму у світі та Україні, його можливості та перспективи на території Сатанівської ОТГ.
16 та 17 жовтня проведено дводенний тур зеленими садибами Франківщини для 16 жінок з переймання досвіду з практиками в сфері надання туристичних послуг та реалізації продукції, отримано контакти для співпраці.
19 та 20 листопада проведено тренінг за підтримки Асоціації Індустрії Гостинності України, кваліфікованими експертами в туристичному секторі – Олександр Лієв та Анна Романова. Під час тренінгу учасницям сформовано поняття створення туристичного продукту та його розробки, надано рекомендації турактиву, надано критерії для відбору цільової аудиторії, комунікація з різними соціальними стилями та поколіннями.
ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Проєкт є чудовим кейсом для впровадження в інших громадах України, формування ініціативної спільноти, яка розвиватиметься самостійно.
Після реалізації проєкту декілька учасниць активно розпочали працювати в сфері надання додаткових турпослуг, створення турпродуктів, їх промоції, відпочинкові комплекси залучають до проведння майстеркласів та екскурсій. Саме ці результати є надзвичайно вагомими для подальшої діяльності в зазначеній сфері.