fbpx

Локальний комунікаційний захід “Молодий борщ”

1
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Жіноча взаємоДія"
Автор подання: Горкавчук Ольга Олександрівна
Місто / Область: Млинівська територіальна громада Рівненської області, смт Млинів
Дата початку: 26 Червня, 2023
Дата завершення: 26 Червня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:
Загальна мета: підтримка та інтеграція ВПО в новій громаді
Основні цілі:
-  інтеграція ВПО в новій громаді
- створення простору для безпечної комунікації
- обмін традиціями між регіонами через перейняття рецептів кулінарної спадщини
У 2023 році "Молодий борщ" - це 7000 учасників/ць, 13 команд, які готували борщі за 10 рецептами, понад 10 партнерських організацій з різних регіонів, встановлений Національний рекорд, залучено до активної участі понад 50 ВПО та понад 2000 учасників/ць з числа ВПО. Але найважливіше - ті позитивні емоції та обмін традиціями, які ми змогли створити в цей день для ВПО-родин та місцевих мешканців.
Уже готуємося до 3 щорічного заходу у червні 2024 року!

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Наш проект,  походженням з маленької громади на Рівненщині, локальний комунікаційний захід "Молодий борщ" дав ковток свіжого повітря тим людям, котрі довгий час перебували у депресії, не розуміючи як починати життя на новому місці. Вони побачили, що важливі цій громаді, що ми, якими б різними не були, маємо багато спільного.  І справа не тільки в спільному приготуванні борщу. Справа у комунікації, яка була на всіх етапах.

Ми віримо, що після Перемоги на наш  захід з'їжджатимуться люди з усієї Європи! Бо маленькі громади - це потенціал для великих змін.

У 2023 році проект увійшов до довгого списку Премії Фонду родини Богдана Гаврилишина "Відповідальне партнерство 2023". Це приклад взаємодії, де через українські традиції ми поєднуємо людей з різних регіонів країни вже третій рік поспіль, підтримуючи, даючи натхнення, об'єднуючи людей у спільноту! Цього року захід проведемо не тільки на Рівненщині, а й на Житомирщині, а  після Перемоги мріємо провести такі заходи у всіх куточках нашої країни.