fbpx

Настрій для військових

103
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Студентство Дніпра"
Автор подання: Волошина Марія Олександрівна
Місто / Область: Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро
Дата початку: 15 Листопада, 2023
Дата завершення: 25 Грудня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Проєкт "Настрій для військових" - виготовлення подарунків студентами закладів вищої освіти міста Дніпра та передача їх захисникам 128-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ у період новорічних свят. Мета проєкту - подякувати військовим та перед Різдвом й Новим роком подарувати частинку святкового настрою з рідного дому, адже більшість захисників бригади родом з міста Дніпра.
Кожен захисник отримав подарунок, що запакований у стакан великого розміру та накритий кришкою. Це зроблено, аби військові могли використати його повторно та приготувати каву чи чай, що знаходився в ньому. Окрім цього подарунки складалися з солодощів або чогось смачного, новорічних прикрас, гірлянд, теплих шкарпеток та іншого. У кожен подарунок було вкладено записку з привітаннями та зазначено з якого ЗВО студент, що створив подарунок. Головна ціль - подарувати гарну емоцію військовому та зробити так, аби кожен студент, що хоче долучитися міг це зробити. Загалом було зроблено більш ніж 1300 подарунків та разом зі студентами передано захисникам.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Унікальністю проєкту є те, що реалізацією займалися студенти 15 закладів вищої освіти міста Дніпра, які у співпраці змогли впровадити ініціативу для занурення захисників у гарні емоції та моральної підтримки військових, що сприяє пришвидшенню перемоги України.