fbpx

Мандрівна казка

162
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДІЄВЦІ КУЛЬТУРИ ЗБАРАЖЧИНИ"
Автор подання: Бороздіна Марія Геннадіївна
Місто / Область: Збаразька громада Тернопільська область
Дата початку: 10 Вересня, 2023
Дата завершення: 10 Грудня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Упродовж жовтня - грудня Збаразькою громадою мандрував культурно – мистецький проект «МАНДРІВНА КАЗКА». Дитячий драматичний театр села Розношинці під керівництвом режисера Світлани Музі, підготував глядачам театральну постановку за п’єсою-казкою Нелі Шейко-Медведєвої «Лисиця, що впала з неба». Вистава створена за мотивами українських народних казок. Головною ідеєю казки є перемога добра над злом. Це своєрідна арт-терапія творчістю, яка покликана дарувати позитивні емоції дітям та дорослим, віру у перемогу добра над злом. Було здійснено п’ять театральних постановок у населених пунктах Збаражчини: селах Вищі та Нижчі Луб’янки, Розношинці, Залужжя та місті Збараж. Попри те, що за віком актори були від 7 років і старші, їм вдалось повністю передати характер героїв та драматизм сюжету. Як підтвердження того — щирі усмішки та гучні аплодисменти глядачів. Під час проекту збирали кошти для дітей нашої громади, чиї батьки загинули під час війни. Зібрані під час показу вистави кошти в сумі 10125 гривень було витрачено на подарунки до Дня Святого Миколая для 16 дітей дошкільного та шкільного віку нашої громади. Мета проекту – засобами театру допомогти дітям, які стали свідками бойових дій, дітям військовослужбовців, а також усім іншими, які перебувають у стані стресу через постійні повітряні тривоги та військові дії, пережити отримані травми та налагодити між собою діалог, через театральне мистецтво. Під час проведення проводився збір коштів для дітей, батьки яких загинули внаслідок бойових дій. Цільовою аудиторією проекту були жителі Збаразької громади  та внутрішньо переміщені особи, особливо діти віком від 5 до 14 років.  Особливу увагу було приділено дітям із родин внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців та загиблих у бойових діях. Загалом наші покази вистави відвідало більше 500 осіб, з яких більше частину склали діти, з них 71 людина – це внутрішньо переміщені особи. Зібрані під час показу вистави кошти в сумі 10125 гривень було витрачено на подарунки до Дня Святого Миколая для 16 дітей дошкільного та шкільного віку нашої громади, чиї батьки загинули внаслідок бойових дій.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:  Ми щиро раді, що змогли засобами театру допомогти дітям, які стали свідками бойових дій, дітям військовослужбовців, а також усім іншими, які перебувають у стані стресу через постійні повітряні тривоги та військові дії, трішки відволіктись від сумних подій та подарувати віру у те, що добро неодмінно переможе. А також задоволені, що змогли подарувати хвилини радості та приємні сюрпризи для діток наших загиблих Героїв.