fbpx

Медійний захід «MAMA SPECIAL 2023»

114
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна організація Благодійний фонд "Мрію жити"
Автор подання: Ірина Поповська
Місто / Область: Київ
Дата початку: 10 Серпня, 2023
Дата завершення: 10 Серпня, 2023
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Проєкт "Mama Special" -це соціальна ініціатива, яка була запущена в Україні у 2021 році благодійним фондом "Мрію жити" і має на меті підтримати та нагородити жінок, які виховують дітей з інвалідністю. Щороку організатори присуджують премію"Mama Special" та проводять спеціальну церемонію, на якій нагороджують переможниць.

"Mama Special" це мульти унікальний медійно-інформаційний проєкт, що включає івент для спілкування і нагородження, що надихає людей нашими українками.

Жінка, Берегиня -легенда українського фольклору, вона богиня і вона звичайно ж мама, дружина, дочка, сестра, бабуся, яка бережесвійрід, захищає свою Землю, дарує кохання своїм Захисникам і дає світу найкраще-своїх дітей, виховує їх у турботі і проходить всі складнощі з любов'ю та турботою про особливих дітей.

Унікальний проєкт"Mama Special" розповідає історії Українок. Церемонія нагородження премія ми та вшанування надихне та підтримає унікальних жінок та мам, адже вони це заслужили і їхні історії дають сил нам і надихають уже нас. Ми популяризуємо, що Мріяти та Жити можна у будь-якій ситуації та мрія жити збувається!

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Основні цілі, які ми ставили до проєкту:

- Підтримати в часи війни та нагородити жінок, які виховують дітей з інвалідністю (ДЦП/РАС)
- Привернення уваги до проблем, пов'язаних з інвалідністю та жіночою стійкістю, та створення спільноти, де жінки можуть отримати підтримку одна від одної;

- Залучити як найбільшу кількість партнерів.

У вирі емоцій, щасливими посмішками, музичними виступами за участю зірок і дітей, аніматорами, сюрпризами від організаторів та партнерів, Героїчні матусі і їх дітки, стали учасниками fashion-показа та відчули себе справжніми зірками і королевами неймовірного заходу Mama Special 2023.

На святі також пройшла офіційна Церемонія нагородження, усі учасники отримали дипломи,іменні статуетки, квіти та подарунки.

Гостями події стали найвідоміші представники різних сфер діяльності: політики, бізнесмени, меценати, представники партнерів, громадські діячі, журналісти, фотографи, оператори і т.д.

В інформаційному просторі 36 статей.

Захід реалізовувався трьома жінками — команда фонду, на який було залучено:

- 9 спонсорів;

- 26 партнера — продукція та подарунки;

- 15 інформаційних партнера;

- 4 медійних партнера;

- 150 гостів було присутні.