fbpx

Проєкт освітньої програми “Небо можливостей”

295
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Молодіжний центр "Нові Орбіти"
Автор подання: Болюх Ольга Володимирівна
Місто / Область: м.Львів, Залізничний район, вул. Повітряна, 20
Дата початку: 15 Березня, 2023
Дата завершення: 10 Січня, 2025
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Проєкт націлений на привернення уваги місцевої громади, органів місцевого самоврядування до проблеми збереження та розвитку реакційної зони, виявлення потенціалу креативних індустрій в поширенні  культурно - історичних цінностей локальної  громади через освітній проект. Сприяння формуванню національно - патріотичного вихованню свідомої молоді на прикладі музею, на території першого європейського летовища та розвитку рекреаційної зони "Левандівський парк". Створення і посилення локальної ідентичності місцевої молоді для виховання свідомої громадянської позиції, розвиток центру культурного дозвілля, інформаційні приводи для реалізації проєктів розвитку молодіжного центру.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Проєкт освітньої програми "Небо можливостей" переможе, оскільки поєднує важливі аспекти історії та культурної спадщини міста зі стимулюванням інтересу молодого покоління до авіаційної галузі. Проєкт не лише сприяє відновленню та збереженню історичної спадщини міста,а й виховує патріотизм, надаючи молодим людям можливість відчути себе частиною історії рідного краю.