fbpx

Всеукраїнська мережа безпечних просторів «Затишно space»

282
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійний фонд «Схід SOS»
Місто / Область: Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса
Дата початку: 1 Вересня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

🙎‍♀️ Мережа «Затишно space» упродовж першого року підтримала понад 5 000 жінок із різних куточків України, близько 80% із них – внутрішньо переміщені особи.

Безпечні простори для жінок і дівчат у Кропивницькому, Черкасах, Вінниці, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові та Одесі огортають турботою відвідувачок, які опинилися у складних життєвих обставинах і постраждали від війни чи насильства. Вони отримують безоплатні індивідуальні консультації від соціальних працівниць, психологинь, юристок і кейс-менеджерок, беруть участь у освітніх і розважальних заходах, вчаться проявляти себе, залучають дітей до майстер-класів і денних таборів, здобувають нові професії, слухають лекції щодо мінної безпеки, протидії ґендерно зумовленому насильству, домедичної допомоги, історії України чи мистецтва.

❤️ Для відвідувачок це не лише місце психосоціальної адаптації та можливостей, а й частинка нового дому. Тут вони спілкуються з подругами та командою, діляться радощами та переживаннями, а найголовніше – отримують безоплатну допомогу від кваліфікованих спеціалісток і залучених експерток.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Зусилля команди Всеукраїнської мережі безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space» заслуговують бути побаченими та гідно оціненими. Спеціалістки докладають неабияких зусиль, аби в умовах війни не лише покращити життя відвідувачок, а й подарувати надію.

Перемога в конкурсі допоможе підвищити обізнаність жителів України щодо мережі та сприятиме розширенню можливостей, що неодмінно призведе до більшої кількості врятованих доль.