fbpx

Reroot

53
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна Організація "Благодійний Фонд "Rescue Now"
Автор подання: Рікунов Ярослав Сергійович
Місто / Область: 40 населених пунктів Харківської та Херсонської областей
Дата початку: 1 Травня, 2023
Дата завершення: 31 Серпня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Проєкт Reroot - це повернення бенефіціарам відчуття гідності, шляхом надання насіння та допомоги у відновленні функціонування домогосподарств, надання бенефіціарам умов для самозабезпечення своїх домогосподарств. Проєкт розповсюджувався на Харківську та Херсонську області. Суть проєкту в тому аби посприяти посівній 2023 року і дати можливість бенефіціарам забезпечити себе продовольством самостійно, аби зменшити їх залежність від волонтерської допомоги. Таким чином 7000 домогосподарств отримали посівні набори, 4 громади прийняли участь в проєкті, бенефіціари отримали по 17 різновидів насіння.
Загальна кількість урожаю в тоннах - 1 072 тонни
Ми залучили до активної комунікації самих бенефіціарів, створенням чатів в соціальних мережах, де вони з радістю ділилися своїми досягненнями та результатами і запрошували відвідати та скуштувати їхній врожай.

 

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Цей проєкт заслуговує на перемогу у номінації через його комплексний та цілеспрямований підхід до розв'язання проблеми забезпечення продовольством вразливих груп населення.

* Він спрямований на відновлення функціонування домогосподарств шляхом надання насіння та допомоги, що дає можливість бенефіціарам самостійно забезпечувати себе продовольством. Це підвищує їхню гідність та зменшує залежність від зовнішньої допомоги.

* Проєкт охоплює не лише одну, а дві області України, що робить його вплив більш широким та значущим.

* Реалізація проєкту виявилася ефективною, що підтверджується значним обсягом отриманого врожаю - 1 072 тонн. Це свідчить про успішність стратегій та заходів, вжитих у рамках проєкту.

З урахуванням всіх цих факторів, проєкт Reroot є яскравим прикладом успішної та значущої ініціативи.