fbpx

Волонтерська платформа “Постріл Помсти”

236
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Команда проєкту
Автор подання: Луденський Сергій Олексійович
Місто / Область: Розташування команди проєкту - місто Дніпро, діє на території України
Дата початку: 24 Січня, 2024
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Волонтерська платформа "Постріл помсти" почала своє існування 24.01.23, діючи у теперішні дні та направлена на генерацію донатів на користь Збройних сил України.
На платформі кожен охочий може замовити особистий напис на снаряді, таких як: снайперські кулі, дрони, міномети, артилерія, HIMARS, в обмін на донат тому підрозділу, який виконуватиме постріл. Загально залучено 458786 гривень на допомогу військовим, шляхом донатів та купівлі трофеїв. Зроблено більше ніж 290 “пострілів помсти” від українців, а також зокрема мешканців Європи та Америки.

Станом на початок 2024 року постійно надається допомога 16 підрозділам ЗСУ, серед яких: 3 ОШБр, 93 ОМБр (Холодний Яр), 31 ОМБр, 17 ОТБр та інші. Також завдяки співпраці маємо особливі трофеї війни: тубуси від снарядів у петриківському розписі, гільзи-відкривашки, брелоки з уламками гелікоптерів рф, залучені донати з яких також йдуть на допомогу дружнім підрозділам.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Волонтерська платформа "Постріл Помсти" має всі передумови для перемоги в конкурсі серед проєктів завдяки своєму унікальному підходу та створенню додаткових можливостей для гуртування українців і топивації громадян робити свій вклад у наближення перемоги. Ця платформа не лише забезпечує можливість фінансової підтримки, а й надає замовнику чіткий механізм для спостереження за тим, як їхні кошти використовуються для допомоги підрозділам.
Проєкт має сильну спільноту волонтерів та підтримується широким колом людей, які цінують внесок військових у безпеку та захист України. Серед партнерів - Дніпровська міська рада, ЗМІ (ДніпроТВ), заклади позашкільної освіти міста, заклади вищої освіти міста, КП “Молодіжний центр Дніпра” ДМР, Благодійна організація “Благодійний фонд “Департамент добрих справ”, 93 ОБР, 128 ОБрТРО, 45 АБр, “Українська добровольча армія”, 25 ОПДБР, 3 ОШБР, 31 ОМБР, 406 ОАМБР

Ця підтримка і партнерство з різними групами допомагають забезпечити стабільність та розвиток платформи на довгострокову перспективу.