fbpx

Продуктовий пакет -2023

25
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: громадська організація "Міжнародне товариство німців України-Відергебурт"
Автор подання: Бауер Володимир Давидович
Місто / Область: Харківська, Донецька, Запоріжська,Кировоградська,Житомирська,Вінницька,Хмельницька,Івано-Франківська,Тернопільська,Чернівецька,Рівненьська області
Дата початку: 1 Жовтня, 2023
Дата завершення: 31 Грудня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь: На протязі останього кварталу 2023 року було актуалізовані списки громадян України, німецького походження, які нажаль під час повномасштабної військової агресії росії проти України опинились в складному матеріальному становищі. Мешканці Харківської, Донецької, Запоріжської, Кировоградської, Житомирської, Вінницької,Хмельницької,Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Рівненьської областей були актуалізовані по актуальному місцю перебування (особливо ті, хто був змушений покинути свої домівки) та кожному з них була наданна адресна продуктова безкоштовна допомога. Загальна кількість  - 385 продуктових пакетів, вагою 45 кг були доставлені в домівки нужденним.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Проект дуже актуальний під час військових дій,  підтримано адресно тих, кому це ну дуже потрібно і за масштабом охвата дуже він дуже великий - 11 областей, 385 отримувачів, близько 18 тонн продуктів харчування та побутової хімії. Все доставлено в будинок/квартиру отримувача - особисто. З кожним отримувачем було проведено не менше трьох інтервью. Величезний обсяг роботи і велика підтримка для громадян України.