fbpx

Бережанська міська громадська організація “Рідне місто”

152
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Команда громадської організації
Автор подання: Алла Соколовська
Місто / Область: Бережани Тернопільська область 47501
Дата початку: 18 Березня, 2008
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

 

Організація в громадському просторі «Рідне місто» впродовж 2023 року організувала понад 1236 заходів психо-емоційної підтримки  для дітей та молоді (з них переважна більшість – родини військових та ВПО), а також надавали юридичну та матеріальну допомогу за потребою.

Реалізовано проекти:

1.Програма психо-емоційного розвантаження «TeamUp» за підтримки  Благодійного фонду «Рокада» та UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. В рамках програми проведено близько 50 занять в закладах, в яких взяли участь близько 400 молодих людей (липень-грудень 2023р.);

2. Проєкт «Простір, дружній до дітей та молоді» в рамках програми «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні», що реалізується БФ «Посмішка.ЮА» та Save the Children International in Ukraine (січень-березень 2023р.). В рамках проєкту проведено понад 520 занять з психо-емоційного розвантаження та розвитку дітей, участь в яких взяли близько 753 дітей та молоді, з них 261 ВПО.

3. Проєкт «Літні наукові студії «Дирижабль Джоуля» за сприяння                              ГО «Файне.ЮА» та Україно-Американського злученого допомогового комітету. В рамках проекту 87 дітей оздоровились в таборі впродовж 15 днів. (більшість – ВПО);

4. Громадський центр «Простір, дружній до дітей, молоді та сімей» м.Бережани Тернопільська область в рамках програми «Запровадження заходів готовності до надзвичайних ситуацій для зміцнення спроможності персоналу та розвитку спроможності громади у вирішенні ризиків захисту дітей постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні», що реалізується БФ «Посмішка.ЮА» та Save the Children International in Ukraine (травень-грудень 2023р.). В рамках проєкту проведено понад 760 занять з психо-емоційного розвантаження та розвитку дітей, участь в яких взяли близько 879 дітей та молоді, з них 293 ВПО.

5. Проєкт «Радобот»-інноваційне навчання з робототехінки  за підтримки благодійного фонду «Райдуга». Проведено 286 занять з роботетехінки, участь       в яких беруть понад  278 дітей з Бережанської ОТГ та ВПО. (січень-грудень 2023р.);

6. Проєкт «Небайдужі» - цикл занять з протидії торгівлі людьми в рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведено 35 занять з закладах освіти (жовтень-грудень 2023р.)

7. Проект «БУР-табір» за підтримку «Razom for Ukraine» - в рамках якої близько 100 молодих осіб з України приїхали покращувати молодіжний простір громади.

8.«Довгострокове волонтерство» спільно з ГО «Будуємо Україну разом» за підтримки IREX (Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів) та USAID (Агентство США з міжнародного розвитку). В рамках проекту двоє волонтерів впродовж трьох місяців реалізовували понад 30 соціальних проектів для молоді.

9. «Бережи себе-збережи родину» за сприяння Української освітньої платформи.  – цикл заходів для підтримки військовослужбовців та їх родин.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: понад 1800 осіб - в заходах психо-емоційної підтримки. Також волонтерами організації опрацьовано понад 4560 запитів на задоволення базових потреб та надання гуманітарної допомоги.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: Створено ефективну комунікацію між родинами ВПО та місцевими, психологами й військовими, волонтерами й представниками фондів для швидкої взаємодії та вирішення першочергових проблем, повязаних з війною.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Ми вдячні усім фондам, які допомагали в закритті базових потреб, проведенні ремонтів, реалізації заходів та

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: Соціальна мотивація, стерсостійкість, розвиток

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Понад 16 років ми вкладаємось в реалізацію проектів локального розвитку. Крайні два роки ми максимально долучамось до перемоги та підтримуємо тисячі людей. Нам вдалось сформувати локальну спільноту громадсько-активних людей - і саме людський потенціал є нашою найбільшою цінністю.