fbpx

Громадська організація “Сила Громади”

3
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Юрій Белявський
Автор подання: Максим Гаврилов
Місто / Область: Коломийська міська громада
Дата початку: 1 Жовтня, 2008
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

1. Бути поруч – березень - грудень 2023 року – підтримка та адаптація дітей з особливими освітніми потребами в місті Коломия. Забезпечення матеріальними потребами, соціально-психологічна підтримка, комплекс заходів, спрямованих на соціалізацію та психологічну адаптацію. Підтримка дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, забезпечення публічних просторів.
2. Евакуація на безоплатне лікування в Німеччину – вересень 2022 – жовтень 2023 року – 6 людей з інвалідністю були транспортовані в Німеччину і забезпечені повною безоплатною медичною допомогою та реабілітацією.
3. Проєкт «Твій Захист» - березень-вересень 2023 року - надання безоплатної юридичної підтримки для 507 осіб з числа вимушено переміщених осіб та жителів прифронтових територій в Харківській області.
4. Забезпечення та логістика потреб військовослужбовців ЗСУ – лютий 2022 – досі – забезпечено Захисників та Захисниць України на більше 7 млн гривень;
5. Проєкт «Дорога Додому» - грудень-травень 2024 року - соціологічне дослідження потреб та послуг для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в Коломийському районі Ів-Франківської області

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:  Залучена команда організація за останній рік більше  25 осіб,  найнятих спеціалістів більше

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Проблеми:
- Соціальна та матеріальна незахищеність вразливих верств населення, таких як ВПО, діти з малозабезпечені та багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, тощо.;
- Соціальна неадаптованість дітей з особливими освітніми потребами, наявність стереотипів в суспільстві стосовно дітей з особливими освітніми потребами;
- Низький рівень правової свідомості та захищеності жителів України, зокрема ВПО, жителів прифронтових територій, військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей;
- Необхідність в реінтеграції ветеранів та членів їх родин, ВПО;
- недостатній  рівень забезпечення військовслужбовців ЗСУ в медикаментах, амуніції, інших супутніх засобах захисту держави в умовах бойових дій.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: неурядова словацька організація "Návrat" неурядова німецька організаціяUkraine-Hilfe Berlin e.V., неурядова німецька організація Paul-Gerhardt-Werk e.V., громадська організація "Пізнай свою мрію імені Степана Тарабалки", Коломийська міська рада, Благодійний фонд "Побачимось", аналітичний центр "Cedos", громадська організація "Право на захист"

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

- наполегливість

- самовідданість

- цілеспрямованість

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: ми вважаємо, що наша організація має перемогти в конкурсі оскільки ми можемо стати прикладом  для інших ініціатив та тих хто сумнівається чи варто починати роботу в громадському секторі як ті які раніше не маючи досвіду  показують, що  декілька років наполегливої праці  та наявність однодумців дозволяють робити прекрасні речі, реалізовувати проєкти якими пишаєтесь та працювати разом з неймовірними людьми.