fbpx

ГО “Задля добрих людей”

6
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: активіст
Автор подання: Петрова Людмила Віталіївна
Місто / Область: Київ
Дата початку: 3 Вересня, 2017
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: з 09 березня 2022 року кожного робочого дня нами випікається та безкоштовно передається по 1500 буханок хлібу для мирних людей на прифронтових територіях. Цей хлібчик випікають люди з ментальною інвалідністю у супроводі професійних пекарів-супроводжуючих. Команда нашої пекарні протягом цього періоду побувала у Бахмуті, Авдіївці, Часовому Ярі, Нью-Йорку, Лимані та інших найбільш наближених до бойових дій містечках. На жаль там і дотепер є потреба у свіжому хлібі, який туди банально не доїзжає через постійні загрози. Наша пекарня весь цей час наближала перемогу тим, що підтримувала цивільне населення. Крім того, ми змінюємо ставлення в суспільстві до людей з ментальною інвалідністю, доводячи, що вони можуть і хочуть працювати та є корисними членами суспільства.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: 50+

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: проєкт передачі хлібу триває і триватиме до повної перемоги, вирішуючи доступ людей з прифронтових територій до свіжого хлібу та вирішуючи проблему працевлаштування осіб з ментальною інвалідністю.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: постійні партнери Нова Пошта та Nova Ukraine, також нам допомагали ING банк, Bake for Ukraine, Danchurch, Chooselove та небайдужі люди

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: Бажання допомогти, надійсність, щирість

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Щоб ще більше людей дізналися що люди з ментальною інвалідністю хочуть і можуть працювати, щоб виникало більше можливостей для них, щоб залучити людей до передачі хлібу тим, хто його потребує і донести важливість такої діяльності.