fbpx

Громадська організація “Флора.бай.Петрів”

774
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: керівник ГО "Флора" Софія Петрів
Автор подання: Петрів Софія Юріївна
Місто / Область: м. Львів, Львівська область
Дата початку: 9 Червня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

Відповідь: Протягом року ми реалізовували такі проєкти, як: ООЛ (Озеленення та Очищення Лісу); "Висаджуємо ліси разом"; провели Екологічний день у м. Львів; стали місцевими координаторами Всесвітнього дня прибирання 2023 у м. Львів.

До наших проєктів та заходів протягом року було залучено понад 10 шкіл та університетів м. Львів. Близько ~1000 учасників.

На даний наша організація провела:

20 толок у лісах Львівщини (прибирання сміття у лісі);

висадили більше 3500 дерев у лісі;

провели більше 20 лекцій для школярів та студентів навчальних закладів м. Львів.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Близько ~1000 учасників.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Завдяки реалізованим проєктам нашої організації було вирішено кілька важливих проблем:

1. Значне зменшення забруднення лісових територій сміттям. Проведення толок та прибирання сміття у лісах допомогло зберегти природне середовище, захистити рослинність та тваринний світ від негативного впливу сміття.

2. Висадка більше 3500 дерев сприяла збільшенню лісового покриву, покращенню якості повітря та створенню сприятливих умов для рослин і тварин.

3. Просвітницька робота серед школярів та студентів. Проведення лекцій на тему збереження та захисту довкілля сприяло підвищенню екологічної свідомості молодого покоління, їх участь у природоохоронних заходах та впровадженню екологічно відповідальних звичок.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Так, було задіяно більше 10 партнерів.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

1. Ефективність. Моя організація продемонструвала високий рівень ефективності у вирішенні проблем забруднення лісових територій, збільшення лісового покриву та популяризації екологічних цінностей серед громадськості.

2. Відповідальність. Організація взяла на себе відповідальність за стан довкілля, показуючи приклад та надихаючи інших на долучення до природоохоронних заходів.

3. Співпраця. Організація успішно співпрацює з місцевими школами, студентськими групами та іншими зацікавленими сторонами для досягнення спільних цілей у сфері охорони навколишнього середовища.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Громадська організація "Флора.бай.Петрів" має всі підстави перемогти в конкурсі через такі причини:

1. Організація здійснює конкретні дії, які мають значний позитивний вплив на довкілля та сприяння збереженню лісових ресурсів. Велика кількість проведених толок, висаджених дерев та лекцій свідчать про великий вклад нашої діяльності.

2. Організація не обмежується лише одним видом діяльності, але поєднує в собі різноманітні заходи, що спрямовані на збереження природи та екологічну освіту. Це свідчить про комплексний підхід до проблеми та готовність діяти у різних напрямках.

3.Ми активно співпрацює з студентами та школярами, що є важливим для формування екологічної свідомості серед населення. Проведення нами лекцій та освітніх заходів показують готовність не лише вирішувати проблему, але й усвідомлено працювати над її запобіганням у майбутньому.

Все це разом робить нашу ГО "Флора" справжньою переможницею у конкурсі, оскільки ви продемонстрували великий вклад, широкий спектр дій та важливу роль у формуванні екологічної свідомості у суспільстві.