fbpx

ГО «МГО НБ»

19
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Віталій Дудяк
Місто / Область: Тернопільська область
Дата початку: 11 Січня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

Наша організація залучила більше ніж 500 унікальних відвідувачів на тренінги по тактичній медицині та тактиці.

Ми активно співпрацюємо з різними організаціями, такі як молодіжне крило Правого Сектора, і разом займаємось укріпленням української національної ідеї серед молоді. Ми показуємо дітям як зупиняти артеріальну кровотечу за допомоги турнікетів, гемостатиків та джгутів, за які завдячуємо меценатам, які нас регулярно підтримують. В сфері тактики та військової справи показуємо дітям бронежилети різних класів, ММГ АК-47 для відпрацювання збору-розбору та правильної стійки, працюємо з різноманітними засобами, такі як дрон, макети мін та гранат.

Ми впевнені, що важливо закладати молоді правильні цінності та знання прямо зараз.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: У рамках наших проектів ми успішно залучили понад півтисячі унікальних учасників віком від 10 до 18 років із Великоберезовицької ОТГ та Тернопільської ОТГ.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: МГО НБ активно вирішує проблему необізнаності серед молоді у важливих мілітарних темах, що є актуальними в період війни. Реалізовані проєкти сприяють поширенню знань про надання медичної допомоги, що може врятувати життя у критичних ситуаціях.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: МГО НБ успішно співпрацює з різними всеукраїнськими організаціями у реалізації проєктів. Наші партнери включають Праву Молодь (дочірню організацію Правого Сектору) та НСОУ "Пласт". Ця співпраця дозволяє нам об'єднувати зусилля та ресурси для досягнення спільних цілей у зміцненні молодіжного руху.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: Відповідальність, далекоглядність, впевненість

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми працюємо над ключовими аспектами сьогодення зараз, щоб інші змогли працювати потім.