fbpx

ГО “Захист тварин України”

233
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Захист тварин України"
Автор подання:  Нахутіна Діана Дмитрівна
Місто / Область:  ми базуємось в Дніпрі, а працюємо по всій лінії фронту
Дата початку: 19 Травня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:Ми займаємось порятунком тварин на прифронтових територіях, загублених чи покинутих. Станом на 17.03.2024 офіційні цифрі по евакуаціям, переданому корму та годівничкам:
Тварин евакуйовано з зон бойових дій: 638 (включно з евакуацєю після підриву Каховської ГЕС ~ 1640)
Корму передано у прифронтові території: 92 410 кг (корм та мʼясні продукти)
Годівничок встановлено по всій лінії фронту: 33 (на карті всі відображено)
Мапа годівничок за посиланням
Поїлки від засухи та зневоднення: ~ 20 (Переважно Дніпро)
Тварин вакциновано: ~ 10 (прифронтові території)

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: понад 20 000 людей

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: підтримка життя покинутих тварин на прифронтових територіях, полегшення життя людям, які підгодовують тварин на прифронтових територіях, покращення епідеміологічної ситуації на прифронті.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: за цей час їх було багато, сред тих хто допоміг найбільше Ветклініка "Фауна", "К9 Rescue", "Восток СОС", Ветклініка "Зуленд", притулок "Друг", притулок "Гостомель шелтер", притулок "Кошкін дім Одеса", "Вар релиф Україна", "Save pets of UA", "ЮАнімалс", "Йозера", "4 лапи", "Зоопатруль"

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: щирість, людяність, відданість

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: З березня 2022 року ми стоврилися, як неформальне волонтерське об'єднання Центр допомоги тваринам, пізніше стали ГО, бо бачимо, що маємо сили і бажання допомагати іншим. Ми займаємося евакуацією тварин з прифронтових територій, на нашому рахунку понад 1600 врятованних пухнастих життів і поки триває війна - продовжуватиметься й наша діяльність.
Наша ініціатива не проста, досить дефіцитна та дуже енергозатратна, ми пережили не одну кризу, пережили підрив Каховської ГЕС, бачили багато болі, руйнувань та смертей - проте не опустили руки та тільки стали сильнішими. У будь які кризові моменти ми знаходили сили, аби допомагати слабшим та тих, хто не може про це попросити.
Також наша ГО допомагає і людям, полегшуючи епідеміологічну ситуацію на профронті та розвантажуючи військових, адже найчастіше тварини прибиваються до них. Коли забирати тварин просто нікуди ми ставимо годівнички та лишаємо корм місцевим, аби вони могли підтримувати життеєдіяльність беззахисних тварин.