fbpx

Житомирська міська дитяча громадська організація “Все робимо самі”

1305
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Купчинський Богдан Борисович
Місто / Область: Житомир
Дата початку: 10 Липня, 2003
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: За роки діяльності організація 2все робимо самі" провела більше 2800 благодійних та культурно - просвітницьких акцій. Допомогла понад 30 000 родин. Лише за роки війни допомогу ( продукти, засоби гігієни, одяг та ін.) отримали 20 000 родин. організація активно допомагала і військовим, і медичним та навчальним закладам, родинам з дітьми з інвалідніст., родинам ВПО. З минулого року, в організації працює кімната психологічного розвантаження дітей, де щотижня понад 50 дітей мають змогу пройти курс психологічних ігор.  Щотижня родини мають змогу отримати продуктову допомогу. Також до 100 людей щотижня завдяки нашому театру мають можливість безкоштовно подивитись вистави. Ми завершуємо будівництво Інклюзивного дитячого центру "Дім Радості" де буде функціонувати благодійна їдальня, психологічний простів, творчі класи. Соціальні послуги отримуватимуть пона 1200 дітей щомісяця. При організації діють безкоштовні творчі гуртки, де діти безкоштовно навчаються.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: психологічну підтримку отримали 2500 дітей, продуктову підтримку отримали понад 5000 родин, одяг отримали понад 10 000 родин. Лікарні на постійній основі отримують ліки та розхідні матеріали.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: Діти отримували безкоштовну психологічну допомогу. Родини отримували і отримують продуктову допомогу, одяг, постіль і тд. Батьки дітей з інвалідністю, приводять дітей в клуб і мають змогу по дві години в тиждень відпочити, все за них роблять волонтери. Діти з інвалідністю мають можливість навчитись готувати різноманітні страви. Діти мають можливість безкоштовно займатись хореографією, образотворчим мистецтвом та ін. ті, хто ніколи не міг собі дозволити походи в театр чи філармонію, мають можливість безкоштовно відвідувати вистави та концерти. діти відчувають в нашій організації любов та турботу.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: так.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: чесність, справедливість, любов до дітей.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми унікальна організації. Її у 2003 році створили діти. Ми щоденно працюємо без жодних винагород на користь дітей і для дітей. Віднаходимо можливості дітей возити в табори, прореабілітовувати дітей з інвалідністю, возити на фестивалі і здобувати призові місця. Показувати дітям з інвалідністю світ, возячи їх до Єгипту, Німеччини, Польщі і тд. Наша праця полягає в самопожертві задля дітей.