fbpx

ГО “Молодь Буковини”

243
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Басараба Марія Михайлівна за погодженням всієї організації:)
Автор подання: Басараба Марія Михайлівна
Місто / Область: Чернівецька область
Дата початку: 4 Жовтня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: Спільно з органами місцевого самоврядування та активною молоддю створено 3 нові молодіжні простори в Сокирянській, Берегометській та Конятинській громадах. Членами організації, в рамках реалізації грантового проєкту, створено Чернівецький обласний молодіжний центр. Створена комунікаційна платформа з представниками усіх молодіжних просторів та центрів Чернівецької області.  Також, ми провели стратегічне планування для 11 команд молодіжних просторів області. Разом з партнерами відвідали 17 територіальних громад Чернівецької області з тренінгом для молоді  по напрямку національно-патріотичного виховання. Спільно з Молодіжною радою при Чернівецькій ОДА та Благодійним фондом «Стабілізейшен супорт сервісез» провели тренінг для молоді, молодіжних працівників, представників ОМС Вікнянської територіальної громади щодо роботи МКДО територіальних громад.

У листопаді відбувся Форум молоді Буковини: готовність до викликів. Проєкт реалізований зусиллями громадської організації спільно з Молодіжною радою при Чернівецькій ОДА, Молодіжною радою при Вижницькій міській раді, управлінням молоді та спорту Чернівецької ОДА, Міжнародною організацією з міграції. У форумі взяли участь 101 учасник, з них 62 жінки та 39 чоловіків. Залучені такі цільові групи: студенти - 45%; учні - 13%; молодіжні працівники - 10%; ветерани - 1%.

Отримали 11 аптечок та 4 набори для самовираження та інновацій від громадської організації Youth Up. Набори були розділені та передані до молодіжних просторів Клішковецької, Берегометської, Боянської, Конятинської, Сокирянської, Новодністровської, Глибоцької, Вижницької територіальних громад Чернівецької області.

Провели благодійний збір коштів на авто для 1 взводу 2 роти 97 батальйону територіальної оборони Чернівецької області, які перебували на Харківському напрямку.
Спільно з Центром культури та дозвілля ЧНУ ім. Ю. Федьковича і закупили та передали на передову 20 л оливи та 2 шини автомобільні.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Більше 1000 осіб охоплено в межах діяльності організації за минулий рік.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:
Серед найактуальніших:
- можливості  для молоді;
- вигорання та як з ним давати раду;
- психологічна реінтеграція молодих ветеранів;
- підтримка організаційної спроможності діючих та створення нових молодіжних консультативно-дорадчих органів;
- розвиток молодіжної інфраструктури;

- планування роботи та навчання МКДО Чернівецької області...

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Були.
3 простори та Чернівецький обласний молодіжний центр за допомогою програми «Тримай», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадської організацією YouthUp за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW.

Стратегічні планування для 11 команд молодіжних просторів проводилися у партнерстві з командами молодіжних просторів та ОМС наступних територіальних громад:

-  Берегометська;
- Бояни;

- Сокиряни;

- Рукшин;
- Новодністровськ;
- Хотин;
- Рукшин;

- Вижниця;

- Глибока;

- Клішківці;

- Усть-Путила.

Форум молоді Буковини 4.0 реалізовували спільно з Молодіжною радою при Чернівецькій ОДА, Молодіжною радою при Вижницькій міській раді, управлінням молоді та спорту Чернівецької ОДА, Міжнародною організацією з міграції. Подія відбулась в рамках проєкту "Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України", що реалізується ГО "Молодіжна платформа" за підтримки ПРООН та фінансування управління молоді та спорту департаменту соціального захисту Чернівецької ОДА, Міністерства закордонних справ Данії, Уряду Японії, Міжнародної організації з міграції.

Тренінги з національно-патріотичного виховання спільно з:
- МР при Боянській сільській раді;
-  МР при Вижницькій міській раді;
- МР при Глибоцькій сільській раді;
- МР при Клішковецькій сільській раді;
- МР при Конятинській сільській раді;
-  УС та МР Хотинської ТГ;
- МР при Сокирянської міській раді;
- УС Новодністровській ТГ;
- УС Кельменцької ТГ;
- МР при Недобоївській сільській раді;
- ІГ Берегометської ТГ;
за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

Тренінг "Для чого потрібна молодіжна рада територіальній громаді" спільно з Молодіжною радою при Чернівецькій ОДА та Благодійним фондом «Стабілізейшен супорт сервісез» та представниками ОМС Вікнянської територіальної громади.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:
Ми вважаємо, що ми можемо пишатися наступними якостями:
Залученість молоді: Організація "Молодь Буковини" працює заради розвитку молоді усіх 52 територіальних громад. Вважаємо нашою супер-силою те, що ми не раз демонстрували здатність мобілізувати та залучати молодь до активної участі в різноманітних ініціативах та заходах.
Партнерство: Пишаємося своєю здатністю до побудови ефективних партнерських відносин з іншими організаціями, ОМС... для спільного досягнення мети та реалізації проєктів на благо молодіжної спільности краю.

Відкритість та толерантність: Наша команда активно пропагує цінності взаєморозуміння, толерантності та відкритості, створюючи сприятливе середовище для розвитку різноманітності та взаємоповаги серед молоді.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми вважаємо, що наша команда складається з енергійних лідерів, які мають великий досвід у роботі з молоддю.  Завдяки тому, що у складі членів та волонтерів нашої громадської організації є представники Молодіжних рад, ОМС, Чернівецької ОДА, ВПО, людей з інвалідністю, учнівського самоврядування, студентського самоврядування, молодих та досвідчених спеціалістів, радниця начальника Чернівецької ОВА з питань молоді ми можемо якісно підходити до реалізації ініціатив, яких ми затверджуємо тільки по запиту від молоді громад.

Вважаємо, що володіємо здатністю до побудови ефективних партнерських відносин з іншими організаціями, установами для досягнення спільних цілей у напрямку розвитку молодіжної політики.

Ми працюємо заради молоді усіх територіальних громад нашої області і вважаємо, що наша команда проявляє великий рівень ініціативи та активності спрямовані на підтримку та розвиток молодіжної спільноти. Також, ми постійно у пошуку  впровадження новаторських ідей у своїй діяльності. Постійно шукаємо нові способи залучення молоді до активної участі в суспільному житті.