fbpx

ГО “Теплосердні”

9
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Турів Богдана Володимирівна
Місто / Область: Дрогобич, Львівська область
Дата початку: 24 Жовтня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: Голоси - проєкт, покликаний підвищити обізнаність українців щодо життя у тимчасово окупованих містах. Проєкт об'єднав 3 розмови про ТОТ (Схід, Південь та Крим).Набуваємось - творчий воркшоп з культурного волонтерства для молоді, який об'єднав 20 учасників.
Ярмарок таємних книг - літературна подія, яка об'єднала 25 волонтерів, 150+ містян та 18 000+ грн для ЗСУ.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: За рік діяльності ми залучили понад 50 людей до волонтерства, понад 2000 містян долучилися до подій, заходів та акцій, у тому числі 20% з яких ВПО.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: 1. Низький рівень обізнаності молоді щодо волонтерської діяльності, культурного та івент менеджменту. 2. Брак правдивої інформації щодо життя українців у ТОТ, фейки та дезінформація про життя в окупації. 3. Низька активність читацького досвіду серед молоді, брак коштів на придбання українських книг у книгарнях.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Так! Нам вдалося налагодити партнерство із 20+ організаціями, бізнесами та владою. Зокрема: галерея-кав'ярня ЮНА, МАСЛОТОМ, Равлик Боб, UaComix, кав'ярня Bonita, Viter Coffee, кав'ярня Mondays, книгарня BOOKSTORE NOVA, видавництва Рідна мова, Книголав, Апріорі тощо; ГО Українська Волонтерська Служба, ГО Дозрілі, ігрова спільнота Левел, ГО Молодіжний простір Дрогобича, ВІ Активна Громада, Пласт, проєкт "На емоціях", краудфандингова платформа Доповідай, Туристично-інформаційний центр Дрогобича, Центр душпастирства молоді СДЄ тощо

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:  Відповідальність, бо без неї ми не мали б результатів; Любов, бо робимо це через вогонь у серці; Відкритість до людей, партнерів, ідей та розвитку.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Теплосердні - приклад молодіжної організації, яка з мінімальними ресурсами, невеликим досвідом, але великою ідейністю здатна творити зміни на місцях, реагувати на критичні потреби та залучати людей волонтерства і розвитку своєї країни. Ми будуємо дружні партнерства, формуємо спільноту українців, за яких не соромно і розвиваємо культуру у серці Львівщини, місті солі, Франка та Шульца - Дрогобичі.