fbpx

ГО “Вірою Незламні”

350
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Луцюк Ганна Валеріївна
Місто / Область: м. Рівне
Дата початку: 4 Квітня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: Від початку повномаштабного вторгнення допомагаємо військовим із захистом, виготовляємо маскувальні сітки з "0", теплі шкарпетки та рукавиці на осінньо-зимовий період, маскувальні костюми, енергетичні батончики; організовуємо збори продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів та різних речей для наших воїнів. Після підриву Каховської ГЕС стали співорганізатором маштабних зборів гуманітарної допомоги для жителів Херсонщини.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: понад 100

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: Ми постійно отримуємо запити від військових на виготовлення маскувальних сіток та забезпечення їх іншими необхідними речами. Натомість нам дуже приємно отримувати від наших захисників зворотній зв'язок зі словами вдячності, коли вони кажуть, що наша справа дійсно важлива для них, що це рятує життя. Тому ми розуміємо, що наш проект не має реалізації на даний момент, що ми не можемо зупинитися, ми повинні діяти, щоб зберегти життя нашим військовим та наблизити Перемогу.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Центр Ветеранів, Центр плетіння Укртелеком, БК Хімік

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: Незламність, вірність, витримка

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Наші постійні волонтери та небайдужі люди, які приходять до нас, щоб допомогти нам у нашій діяльності, постійно цікавляться, що ще вони можуть зробити для військових, для наближення нашої Перемоги. Ми хочемо, щоб суспільство знало про цих людей, які завзято виконують свою справу, які "горять серцем" заради Перемоги, чиї невтомні руки щодня допомагають у реалізації нашого спільного проєкту.