fbpx

Маяки Свободи

88
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Українські Студенти за Свободу"
Автор подання: Абдураманов Аділь Ділявєрович
Місто / Область: Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Дніпро, Кропивницький
Дата початку: 14 Грудня, 2022
Дата завершення: 20 Березня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Маяки Свободи – це ініціатива зі створення просторів для роботи та навчання в умовах відключень комунікацій. У період 2023 року, коли обстріли російської армії пошкодили енергосистему, багато українців були змушені шукати способи, як зігрітися, де зарядити телефон і як підключитися до інтернету. Ми домовилися з різними організаціями – молодіжними центрами та бібліотеками  в різних містах України –  про партнерство і оснащення їх простору зарядними станціями для автономного живлення, компактними бензиновими генераторами, обігрівачами та системою супутникового звʼязку Starlink.

В результаті станом на зараз маємо такі простори:

Простір “Між Іншим”, Івано-Франківськ
Молодіжний центр Дніпра, Дніпро
Молодіжний центр Кіровоградської області, Кропивницький
Бібліотека ім. М.Грушевського, Одеса
Кафе “Coffee Divers”, Харків
Крім того, ми обладнали ці простори також міні-бібліотекою з книг, які вважаємо цікавими для вивчення економіки та ідей свободи. Ці книги можуть читати користувачі Маяку Свободи, поки вони заряджають свої девайси. Завдяки цим Маякам мешканці міст у блекаути могли продовжувати своє повсякденне життя, роботу, навчання, навіть якщо поруч з ними немає пункту незламності від міста. На даний момент Маяки Свободи продовжують свою роботу, і готові до раптових відключень навіть зараз.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Цей проєкт мав на меті підтримати українців у непростий для країни час – створити належні умови для продовження життя та боротьби за Свободу, коли підступний ворог намагається занурити українців у темряву і холод. Це наш прояв незламності та сили, навколо якої ми єднаємось як громадяни України.