fbpx

Народний етнографічний хор “ГОМІН Леопольда Ященка”

34
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Ініціативна група
Автор подання: Плевако Олена Василівна
Місто / Область: м. Київ
Дата початку: 1 Січня, 2023
Дата завершення: 31 Грудня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту

Що нам було потрібно на війні?

Шаблі, знамена і … пісні.

Л. Костенко (поема «Маруся Чурай»).

З моменту повномасштабного вторгнення росії на територію України  народний етнографічний хор «ГОМІН Леопольда Ященка» не залишився осторонь.

Майже кожного місяця хор «ГОМІН Леопольда Ященка» готував концертні заходи для громади міста Києва, сімей військових, внутрішньо переміщених осіб, гостей столиці. Зазначимо, що вхід на такі заходи – завжди був вільний.

Також творчий колектив виступав з благодійними концертами на підтримку ЗСУ. Зібрані кошти спрямовували на закупівлю необхідних речей для військовослужбовців ЗСУ.

Творчі вечори хору відвідував керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій.

Концертна програма хору «ГОМІН» - це завжди особлива подія, де збираються повні зали глядачів, поціновувачів українського хорового мистецтва, де лунають пісні в підтримку родин, хто чекає своїх рідних з передової та гуртує усю спільноту.

Про анонси концертних програм хору можна дізнатись на Фейсбук- сторінці етнографічного хору «ГОМІН Леопольда Ященка» за посиланням: https://www.facebook.com/ChoirHomin/

Керівник хору - Зеновій Корінець, хормейстер – Лариса Мельничук.

Хор «Гомін», заснований у Києві 1969 року,є аматорським хоровим колективом, що об’єднаний любов’ю до рідної мови, української пісні та минувшини.

За прагнення відродити народні традиції, розбудити національну свідомість українців учасники хору та керівник (до 2016 р.) Леопольд Ященко у 70-80-х рр. зазнали переслідувань і заборон з боку тоталітарної влади.

Хор відновив свою діяльність за часів незалежності України.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

У воєнний час мистецтво і культура особливо підживлюють дух, надихають та утверджують й популяризують усе українське.

Коли росія шукає різні можливості задля знищення України, важливою є підтримка один одного.

Тож, тримаємо культурний фронт й підтримуємо один одного!

Разом до ПЕРЕМОГИ!