fbpx

Творча нація

70
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Белошапко Ольга Георгіївна
Місто / Область: Бучацька громада, Тернопільська область
Дата початку: 10 Липня, 2023
Дата завершення: 29 Листопада, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Впродовж реалізації проєкту провели для дітей та доросли майстер-класи: оздоблення одягу “Друге життя улюбленої футболки”, малювання, ліплення з пластиліну, декупаж тарілок, «Фудбукет».

Мета проєкту: допомога ВПО відчувати себе комфортно в новій громаді. Ми посприяли обміну навичками, підтримці дружби між місцевими та ВПО, особливу увагу приділяючи інтеграції дітей. В ході  реалізації проєкту підтримку отримали жінки та діти: ВПО, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та люди які опинились в складних життєвих обставинах. Розуміємо, що в даний час існують проблеми не тільки в дітей ВПО, на  жаль, кожна дитина в нашій країні знаходиться в стані стресу, і тому наші заходи були розраховані на всіх дітей і сприяло інтеграції дітей та жінок ВПО в спільноту.

Результат нашого проєкту був помітний після перших заходів, що і надихало на майбутню діяльність. Учасники отримали можливість розвивати свій творчий потенціал через майстер-класи, що дозволило їм виявити себе у різних сферах мистецтва та ремесел. Проєкт допоміг побудувати міцні зв'язки та сприяв формуванню спільноти, де учасники підтримували один одного та обмінювалися досвідом. Це сприяло збільшенню соціальної взаємодії та підтримки серед учасників. Учасники проєкту отримали психологічну підтримку, дітям та жінкам допомогли відчути себе комфортно та важливими в новій громаді, що сприяло покращенню їхнього емоційного стану та загального благополуччя.

Проєкт допоміг інтегрувати людей з ВПО у місцеву громаду та сприяв створенню дружніх відносин між ними та місцевими жителями. Саме це ми бачимо кожен день, відчуваємо на собі, як змінилось ставлення до ВПО та покращились відносини. Місцеві мешканці бачать залучених в громадське життя людей, які приносять користь і активно приймають участь в розвитку громади.
Позитивний ефект проєкту став стимулом для подальшої діяльності та розвитку спільноти. Учасники залишаються з'єднаними, обмінюючись досвідом та підтримуючи один одного.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Для нас це дуже важливо. Ми робимо справу, для ВПО, таких як ми самі. Наше попереднє життя було далеке від творчості, але все змінилось. Ми навчились в новому місті не тільки жити, а і робити щось для інших.

Бо люди на новому місті потребують не тільки житла, грошей, гуманітарний допомоги. А ще й вираженні себе через творчість. Наш проєкт вже приніс помітні результати, сприяючи формуванню нових зв'язків, розвитку творчого потенціалу та інтеграції учасників у спільноту. Ці позитивні зміни вже відчутні і мають потенціал продовжувати розвиватися та зміцнюватися в майбутньому.

Ми пропонуємо інноваційні методи та підходи до розвитку спільноти, використовуючи мистецтво та творчість як інструменти для соціальної зміни та підтримки.