fbpx

Група психологічної підтримки для українців, постраждалих від війни

48
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Координаторка проєкту Кравчуновська Наталія
Автор подання: Кравчуновська Наталія Вікторівна
Місто / Область: Дніпро, вул.Вернадського, 23. Науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України.
Дата початку: 21 Березня, 2022
Дата завершення: 8 Березня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Цей проєкт створений активними бібліотекарками науково-технічної бібліотеки м.Дніпро. Адже Дніпро - прифронтове місто, що стало центром допомоги для мільйонів українських біженців.  Проєкт для психоемоційної підтримки людей, містян та вимушених переселенців, постраждалих від війни, з окупованих/знищених територій, що виїхали до Дніпра.

Мета проєкту - полегшити соціальну адаптацію людей, що  залишились наодинці, вимушено опинились в чужому місті, покращити їх інтеграцію в нове середовище.

Було організовано безліч заходів з психоемоційної підтримки таких родин, дітей, дорослих, людей похилого віку: майстер-класи, тренінги, воркшопи, творчі майстерки, різні техніки арт-терапії, психологічні техніки для заспокоєння і стабілізації емоцій, зустрічі з кризовими і дитячими психологами, екскурсії, корисне дозвілля, розваги тощо.

Над проєктом працює невеличка команда: одна координаторка, запрошені волонтери (психологи, арт-терапевти, освітяни, митці).

Результати надзвичайні: учасники проєкту успішно інтегрувались в нове місце, знайшли собі друзів, однодумців, коло спілкування; навчились як турбуватись про власне ментальне здоров'я та підтримувати психоемоційний стан своїх рідних, стали більш відкритими, соціально активними, навчились комунікувати в нових та складних умовах. 

Проєкт успішно триває донині, адже в Дніпро постійно прибувають нові переселенці з "гарячих" точок України.  

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Бачимо результати нашої роботи, щасливі чути щирі "Дякуємо!" від українців, наближаємо разом Перемогу!

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року