fbpx

Неопалимі

41
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Максим Туркевич
Місто / Область: 13 областей України (Київ, Бровари, Львів, Одеса, Дніпро, Житомир, Чернівці, Ужгород, Запоріжжя, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця, Харків, Рівне) а також у Молдові (Кишенів) та Польщі.
Дата початку: 13 Лютого, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Неопалимі – це національна програма зовнішньої реабілітації цивільних, військових та волонтерів, що постраждали внаслідок війни. В рамках проєкту Неопалимі кожен, хто цього потребує, має змогу отримати безоплатне лікування деформаційної травми – опіків чи рубців непобутового характеру.

Наш проєкт – це про екосистему із понад 30 клінік, що функціонують у 13 областях України, а також у Польщі та Молдові, безоплатно надаючи допомогу людям, що отримали деформаційні травми.

До проєкту залучені професійні спеціалісти та команда волонтерів, яка комунікує з майбутніми пацієнтами про їхнє лікування в індивідуальному порядку. В реабілітації використовується новітня лазерна апаратура та якісні медичні препарати.

Протягом останніх двох років команда лікарів Неопалимі працювала над створенням Національного консенсусу лікування посткомбатних опіків та рубців - першого в світі комплексного протоколу лікування опіків та рубців, отриманих у бойових умовах.

Консенсус у фінальній редакції був вперше анонсований в жовтні 2023, а до цього - презентований у Парижі та Монако, на найбільших у світі конференціях по естетичній медицині.

Станом на зараз в програмі проходять лікування вже понад 150 пацієнтів з середньою вартістю лікування в $15.000. Кількість процедур лікування варіюється від тяжкості ушкоджень, але в середньому потрібно від 3 до 12 процедур для досягнення позитивних результатів.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Ми бачимо для себе перспективу в цьому конкурсі, тому що працюємо із вразливими групами, а саме з ветеранами та цивільними особами, які зазнали травм від війни. Це є актуальним та нагальним питанням на сьогодні. Паралельно ми проводимо роботу з суспільством, для того, аби шрами й рубці в ньому сприймалися як абсолютно нормальне явище, та щоби людям із зовнішніми деформаціями було комфортно перебувати на всіх етапах соціалізації протягом життя.