fbpx

ГО “Безпечний”

22
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Ірина Паламарчук
Місто / Область: м. Тернопіль
Дата початку: 2 Січня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

"Пілотний проєкт з математики" в рамках якого ми розробили унікальну модель. В рамках навчального курсу студенти старших курсів педагогічного університету поглибили знання з педагогічного менеджменту, травмачутливому підходу та інших актуальних педагогічних тем. Після проходження курсу у супроводі менторів наші студенти проводили заняття для компенсації освітніх втрат з математики для дітей 5-10 класів (переважно з числа ВПО та дітей військовослужбовців) в невеликих навчальних групах. Студенти отримали перший позитивний та безпечний досвід у вчителюванні, а школярі змогли покращити свої знання з математики в інтерактивній формі у дружньому середовищі.

Другим масштабним проєктом є форум-діалог "Вплив громади на подолання освітніх втрат", на якому вдалось об'єднати освітян, адміністрації навчальних закладів, представників місцевого самоврядування та бізнесу, а також представників місцевих та національних громадських організацій.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: близько 200 людей

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: створено модель для компенсації освітніх втрат студентів та школярів, заняття сприяли інтеграції школярів до нового міста, створено умови для якісного діалогу за темою впливу на освітні втрати.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: ГО "Навчай для України", "IT Step академія", "WEB SWIT IT", ТЗОШ № 14 ім. Б. Лепкого

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: якість, гнучкість, безпечне середовище.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Тому що ми створюємо безпечне освітнє середовище, яке сприяє інтеграції дітей та молоді в громаду, надаємо додаткову підтримку майбутнім освітянам та сприяємо діалогу в громаді.