fbpx

ГО “Платформа Єднання”

9
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Аверіна Ольга Григорівна
Місто / Область: Харків, Харківська область
Дата початку: 21 Березня, 2017
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: За 2023 рік були реалізовані проєкти з кризової підтримки  населення деокупованих територій Харківської області, такі як: забезпечення даховим покриттям  мешканців Дергачівської громади; проєкти з забезпечення незахищених верств населення продуктовими  наборами та наборами необхідної гігієни; проєкт з надання психоемоційної підтримки для дітей та дорослих на 4 локаціях з укриттями  у Богодухівському, Зміївському, Харківському районах області  з забезпеченням  індивідуальної та групової підтримки.   ГО Платформа Єднання має на меті всебічно підтримати психічне здоров'я та сприяти відновленню мешканців Харківської області, які постраждали від військових конфліктів через створення просторів для підтримки та консультацій. Серед діяльності громадської організації є підтримка безпеки та превентивні програми, залучення та підтримка сімей, терапевтична підтримка на основі доказової практики, надання юридичних консультацій.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Кількість волонтерів, найманих працівників та залучених спеціалістів за 2023 рік досягає близько 40 осіб

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:  Швидкий доступ до психологічної підтримки допомагає запобігти переходу гострих стресових реакцій у хронічні стани, такі як ПТСР, що, своєю чергою,  знижує  загальний рівень захворюваності в громаді. Розв'язана проблема  відсутності соціалізації  завдяки посиленню соціальної згуртованості та ресурсів для самодопомоги у громаді, покращення загального психічного здоров'я населення та зниження соціальної ізоляції. Зменшення рівня психічних розладів у довгостроковій перспективі та підвищення загальної стійкості громади.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: ГО Платформа Єднання завжди  ініціює та підтримує партнерство задля збільшення обсягу наданої допомоги населенню та пришвидшення перемоги України. У 2023 році створювали та проєкти разом з БФ Посмішка ЮА,  Мальтійська Служба Допомоги, БФ Стабілізейшн Суппорт Сервісез, Гуманітарний Фонд для України, Street Child, Save the Children тощо

Назвіть три якості, якими пишається ваша організація

Відповідь: 1.Командна робота, 2.допомога  без упереджень, 3.прозора звітність.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Всі, хто допомагають Україні - роблять це не заради конкурсу, а як власний внесок у Перемогу!  Тож кожен вартий вшанування та підтримки.